

Ehm...
23 komentov
1
efyks
9. 3.marca 2017 13:50
Mala si?
2
Ked popijas mas take kolena cely zivot a to nemusis robit ani to nieco ine
6
@efyks tomu ver. Moja mamka uznavala klacanie v kúte ako napravny prostriedok pre neposlušné deti.
A @3 si zabil.
A @3 si zabil.
9
U nas sa tomu povie cestne vyrazky
@efyks no je zaujimave kolko zivotnej pestrosti sa da najst v odranych kolenach
@efyks no je zaujimave kolko zivotnej pestrosti sa da najst v odranych kolenach
12
@torpedo08 Nemusíš mne vravieť Len nedávno som cestou domov narazil do niečoho (nepamätám si čoho) a rozťatú gambu som mal týždeň
15
17
22
...som mal toto v 19 a pol a bolo to z niečoho iného iného a bolo to skvelé, aj keď teda mohlo mi napadnúť že koberec s krátkym chlpom na to nie je najlepšie miesto.
ale inak pôvodne som ťa šiel očekovať kvôli tomu komentu o chrumkavých nechtoch ( » birdz.sk/paria333/status...
) lebo plný rešpekt, mne pri obhryzkávaní pätovej kože skončila aj ochota čítať, nie to ešte dačo písať, a potom pozerám že suicide girls máš rada, k tomuto zmyslu pre humor sa priznávaš... tož neviem ako veľmi mnou pohŕdaš ale snáď kvalitne, lebo už len to ti chýba k tomu aby si znela ako veľmi sympo osoba
a dávam ti to sem do komentu aby ti nemuselo byť blbé o niekoľko dní odpisovať na TSku, resp. zámerne ju s pohŕdavým odfrknutím odignorovať
ale inak pôvodne som ťa šiel očekovať kvôli tomu komentu o chrumkavých nechtoch ( » birdz.sk/paria333/status...
) lebo plný rešpekt, mne pri obhryzkávaní pätovej kože skončila aj ochota čítať, nie to ešte dačo písať, a potom pozerám že suicide girls máš rada, k tomuto zmyslu pre humor sa priznávaš... tož neviem ako veľmi mnou pohŕdaš ale snáď kvalitne, lebo už len to ti chýba k tomu aby si znela ako veľmi sympo osoba
a dávam ti to sem do komentu aby ti nemuselo byť blbé o niekoľko dní odpisovať na TSku, resp. zámerne ju s pohŕdavým odfrknutím odignorovať
23
@midnight koberce sú zlo!
Ja tebou nepohŕdam. Nemám prečo, veď si mi nič zlé neurobil.
Vlastne nikto na Birdzi čiže mám ku všetkým rovnaký vzťah.
Ja tebou nepohŕdam. Nemám prečo, veď si mi nič zlé neurobil.
Vlastne nikto na Birdzi čiže mám ku všetkým rovnaký vzťah.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...