

...
15 komentov
1
torpedo08
6. 8.augusta 2017 10:49
Ha ja som jediny birdzak ktoremu to nevadi dokonca si to rad vypocujem
8
@torpedo08 aha, už mi to došlo!
Jeho obrázky smutné sú bombové.
Nie, nieje to on.
Ty ako Birdz detektív si sa ujal riešenia záhady kto dal smutné?
Jeho obrázky smutné sú bombové.
Nie, nieje to on.
Ty ako Birdz detektív si sa ujal riešenia záhady kto dal smutné?
9
jj su super no sak anooo kto iny by mal takyto pripad vysetrovat ak nie ja ? Moj dalsi typ je Hoperpohroma !
11
Ajajaj to je zapeklity pripad toto Asi to poslem do odlozenych pripadov !
12
ked nevies podla profilovky zisit ze kto ti dal reakciu tak najlepsie je asi pozriet sa kto je prave online na » birdz.sk/ludia/...
a lahko zistis. Ale je absurne ze ten preklik cez profilovku nefunguje
a lahko zistis. Ale je absurne ze ten preklik cez profilovku nefunguje
13
@torpedo08 a keď nebudeš mať čo robiť môžeš ho vytiahnuť z archívu. Dobrý nápad, detektív Torpino!
15
@wewo
Ja to až tak vážne vedieť nepotrebujem, len zabávam Torpina, aby zas nedepkoval.
Ale presne tá istá možnosť napadla aj mňa(hľadať cez prihlásených). Problém nastane vtedy, ak má dotyčný užívateľ nezmenenú profilovku(ma toho modrého škuľa) a je ich prihlásených viac...
A v tomto s tebou súhlasím, tiež mi príde absurdné že nefunguje preklik cez profilovku.
Ja to až tak vážne vedieť nepotrebujem, len zabávam Torpina, aby zas nedepkoval.
Ale presne tá istá možnosť napadla aj mňa(hľadať cez prihlásených). Problém nastane vtedy, ak má dotyčný užívateľ nezmenenú profilovku(ma toho modrého škuľa) a je ich prihlásených viac...
A v tomto s tebou súhlasím, tiež mi príde absurdné že nefunguje preklik cez profilovku.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...
4 Ben Smythe.