

Obrázok
23 komentov
1
mm47
11. 1.januára 2013 22:48
Sice henten nalavo je o 10 mozno viac rokov starsi ale suhlasim , dnes je az moc polochalanov.
2
ja ked som videl toho napravo som sa strašne začal smiať, prečo ?
3
@mm47 @elkiller je to celé nejak naopak..chalani zoženštievajú a rumázgajú nad kravinami a holky sú drsné a bijú sa po krčmách..
5
Mozno si len obklopeny jeblinami.
Normalne dospele baby sa po krcmach nebiju.
Normalne dospele baby sa po krcmach nebiju.
6
11
Ja som vojenčinu stihol na 9 mesiacov - a kto nezažil, nepochopí.
14
@mm47 @mygate
na koment to bolo príliš dlhé.
čiže asi len "vďaka za spôsobenie rozhorčenia ktoré inšpirovalo blog".
a budem rád ak si prečítate a vyjadríte sa, lebo je to stále tak nejak v zásade "koment" reagujúci na vás.
» www.birdz.sk/webka/midnight/...
na koment to bolo príliš dlhé.
čiže asi len "vďaka za spôsobenie rozhorčenia ktoré inšpirovalo blog".
a budem rád ak si prečítate a vyjadríte sa, lebo je to stále tak nejak v zásade "koment" reagujúci na vás.
» www.birdz.sk/webka/midnight/...
15
toto sú len dva extrémy postavené vedľa seba. Vravíte to, ako keby bola väčšina dnešných chalanov taká ako ten napravo a akoby kedysi takí ako napravo neboli vôbec.
17
lebo 6 mesiacov šaškovania na útvare by z emáka spravilo francúzskeho legionára
19
si pište že by to s ním niečo urobilo a 95% ľudí ma predpoklad mať ruky ako stehna
21
hej? tak sa strč do prdele a bez slov!(no offense len si mi netrafil/a náladu zrovna..no čo som EMO..)
23
Hej, lebo okrem iného šikanovala podobných ľudí, aké nádherné a obdivuhodné
Mne sa ten človek vpravo tiež vôbec nepáči, ale nemám popud ho poslať do nejakej nápravnej inštutúcie, aby mu to vyhučali z hlavy. Myslím si, že je to viac jeho vec, ako vec nejakého veliteľa vojenského výcviku.
Mne sa ten človek vpravo tiež vôbec nepáči, ale nemám popud ho poslať do nejakej nápravnej inštutúcie, aby mu to vyhučali z hlavy. Myslím si, že je to viac jeho vec, ako vec nejakého veliteľa vojenského výcviku.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana -
7 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
