Mrspunk
31-ročná žena
najnedávnejšie lognutie
7. 8.augusta 2025 15:57
6247 dní na BIRDZi
regnutá od 13. mája 2009
dnes si zase poplačem nad svetom
15 komentov
5
To nie sú ľudia, to sú zvieratá. A nie je to urážka ale legit hypotéza. Výsadou človeka je, že vie uprednostniť rozum pred pudmi. Oni nevedia, zjavne. Nie sú to ľudia, čiže preč s ľudskými právami.
7
To je neskutočne skurvena háveď. Milé rad by som osobne zastrelil každého, kto toto podporí. To je tak bezhranicny obmedzený kokotizmus, že sa to ani správne popísať nedá.
10
12
Jak do pice môže dakto povedať, že nezabezpečený pár MUSÍ mat decko a potom picovat, že mladé pary nemajú z čoho žiť???? Jak dakto môže byt tak extrémny kokot? Boha, už aspoň mesiac ma nič takto nevytocilo.
13
A to ani nevravím o obmedzovaní osobnej slobody, ktorý je tak epicky, že môže závidieť aj severná Kórea. Prosím, zopakujte mi dakto ešte raz, aké je super, že majú tieto vygumované sracky volebne právo.
14
@hetfield Je nejaký film o ilegálnych interupciách v socialistickom Rumunsku...znie to zaujímavo ale vôbec neviem, ako sa to volá.
17
egoisticke a albisitcke.... som dieta slobodnej mamičky a tá ma vychovala super aj detso som mala super, ale keby vedeli ake to mala KUREVSKY TAZKE! co vsetko sme si prezili??? ja som v 15 tich mala 3 brgady aby sme splatili exekutora! a nie kazdy to zvladne tak ako to zvladne ona, jaby som to napr. vobec nedavala.... a ze kvôli kariere? a to maju zeny vychovavat deti pod mostom alebo co im pride ako ideal? Nech aplikuju basic income a potom sa mozu potapkat po pleaciach ze spravili nieco pre vyššiu pôrodnosť ale zakazovať potraty a ESTE TAKTO TO OBHAJOVAT? ludom jebe.....
njahorsie na tom ze toto budu schvalovat hlavne muzi (lebo zeny su nesvojpavne a nevedia co robia), krestania a ludia po 40tke dpc
neskutocne.... 21. storocie dpc... fuj toto mi vie tak zdvihnut tlak strasne.... nikdy nechcem ist na potat, preto ochrana je aj napriek tomu ze deti skoro vobec mat nemozem, je na najprvsom mieste, ale ta moznost by ala byt dana kazdemu...kzady si je za seba sam zodpovedny.... toto je v pici
njahorsie na tom ze toto budu schvalovat hlavne muzi (lebo zeny su nesvojpavne a nevedia co robia), krestania a ludia po 40tke dpc
neskutocne.... 21. storocie dpc... fuj toto mi vie tak zdvihnut tlak strasne.... nikdy nechcem ist na potat, preto ochrana je aj napriek tomu ze deti skoro vobec mat nemozem, je na najprvsom mieste, ale ta moznost by ala byt dana kazdemu...kzady si je za seba sam zodpovedny.... toto je v pici

Napíš svoj komentár
- 1 Redpanda: Na sietach teraz idu trapne mystery boxy, kde si dospele zeny objednavaju odpad...
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ty si náš Spasiteľ.
- 1 Thunderstorm: Dnes exotic a potom 108 Pozdravov Slnku a večera s mojím bestie, piatoček...
- 2 Tequila: preco vsetky tie celebrity, co boli kedysi hrde na to, ze su...
- 3 3kratadost: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 4 Tulipanoo: zaspala som pri zapnutom YouTube a moj algoritmus mi tam hodil video s nazvom:...
- 5 Limitles: skusam foto upravit do jpg, gif, -nic je to dead tento...
- 6 Limitles: fu zakaznicka mi volala ze bol neprijemny na nu sofer el arabica co jej...
- 7 Redpanda: Na sietach teraz idu trapne mystery boxy, kde si dospele zeny objednavaju odpad...
- 8 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, ty si náš Spasiteľ.
- 1 Lostinthedark: Nechcem zasierať tamten status, ale nedá mi to. Viete, ...
- 2 Trevor1994: Uprimne keby som mal zbran a odvahu uz to se sebou skoncim. Ale nemam...
- 3 Mytickaentita: ja milujem Luciu Yar!!! to tam ale musíte povedať
- 4 Retromaniak: Nechápem ľudí, čo povedia že oni všetko stíhajú a majú stále počas celého...
- 5 Tulipanoo: mala som rande so 40-rocnym typkom (lebo preco nie) a nechcem byt age-istka, ...
- 6 Thunderstorm: Rozhodla som sa, že si dám na leto collarbone lob. A asi si...
- 7 Tulipanoo: prazsky najom update: landlorda som odmietla a nejdem s nim do divadla a zvysil...
- 8 3kratadost: Hehehehe, dnes som mal opat prilezitost niekoho zjebat za to, ze neodlozil...
- 9 Thunderstorm: Vo štvrtok idem viazať s novým riggerom, ešte len začína, ale má...
- 10 Luc.ka: Je mi dost *neopisatelne*, ked vidim (alebo pocujem) nejaku zanetinu basnicku. Sice sa...

jaj, dobre