

@loveee @natulynka @domiki25 ženské, tu ho máte - gitarista The Fialky


@loveee @natulynka @domiki25 ženské, tu ho máte - gitarista The Fialky
12 komentov
1
loveee
22. 4.apríla 2011 21:08
very fuckable!
5
že gitarista.. kapitán kečup bude navždy frontman jak marja
ale aj tak je najsamvác ich bubeníček
ale aj tak je najsamvác ich bubeníček
7
@transplantovana Fialky som videla prvýkrat a nejako veľmi som ich nepočúvala predtým, takže sa priznávam, že som to možno dojebala ale ono sa to na tom koncerte netvárilo frontmansky každopádne boli super, veľmi sa mi páčili
9
@tikalok
@mrcionka tak pekne ďalej na ich koncerty, oni sú velmi fajn. je to také lahké a niekedy strašná pičovina, ale oni sú takí, že ich sa nedá nemať rád
@mrcionka tak pekne ďalej na ich koncerty, oni sú velmi fajn. je to také lahké a niekedy strašná pičovina, ale oni sú takí, že ich sa nedá nemať rád
10
@mrcionka čččúúúppp ! lebo on má strašné množstvo teen fanúšičiek, ktoré pri pohľade na neho pištia
@so ňa a inak hej, akože ja ich napríklad nemám veľmi rád, ale pritom ich mám veľmi rád
@so ňa a inak hej, akože ja ich napríklad nemám veľmi rád, ale pritom ich mám veľmi rád
12
@transplantovana ale hej, sú takí fakt, že na pogo a na zábavu, taká príjemná zmena oproti kapelám čo majú samé vážne témy
@titalok to mi tiež mohlo dojsť, že? akože sympatický chlap, ale v kolenách som z neho nebola ale za to taký basák Starých Pušiek, alebo gitarista Vibrators to boli v poslednom čase takí, čo by stáli aj za pišťanie
@titalok to mi tiež mohlo dojsť, že? akože sympatický chlap, ale v kolenách som z neho nebola ale za to taký basák Starých Pušiek, alebo gitarista Vibrators to boli v poslednom čase takí, čo by stáli aj za pišťanie

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.