Mirka229
33-ročná žena
najnedávnejšie lognutie
18. 1.januára 2010 18:41
5814 dní na BIRDZi
regnutá od 18. januára 2010
Ide to tu dole vodoou
11 komentov
1
fxx
31. 12.decembra 2010 15:10
trápne
2
@fxx no to nieje trápne ale pravda .. už mi to tu leze.... ehmáá a stále blogy len o fb bože to je tráápne !!
4
@fxx však práve o tom rozmýšlam či sa sem oplatí chodiť asi si všetko prepíšem čo som napísala a nájdem niečo lepšie
6
@fxx myslíš? tak sa niekoho pýtam či niečo také nepozná ale je páar takých stránok kde možeš dávať svoje články ale neviem jak sa volajú
7
@fxx .. ale ona má v podstate pravdu.. v poslednej dobe to tu viac funguje ako nefunguje, a tie diskusie .. i keď za to birdz ako taký, ani nemôže.. ale tie chyby by už opraviť mohli aspoň.
8
nepozná
opravujú sa. pozri sa na to,že čo všetko tu funguje. na moment sa niečo pokazí a je toho plná nástenka
a diskusie a uživatelia,smeruje to dopiče,ako aj na iných portáloch,za čo si môžu ludia sami
opravujú sa. pozri sa na to,že čo všetko tu funguje. na moment sa niečo pokazí a je toho plná nástenka
a diskusie a uživatelia,smeruje to dopiče,ako aj na iných portáloch,za čo si môžu ludia sami
9
ale keď ono sa v poslednej dobe v kuse dačo kazí..
tak tie diskusie, hlavne kvôli tomu to ide dole vodou.. ale hej, môžu už za to užívatelia.. no možno keby admin bol schopný už konečne niečoho takého ako je BAN..
tak tie diskusie, hlavne kvôli tomu to ide dole vodou.. ale hej, môžu už za to užívatelia.. no možno keby admin bol schopný už konečne niečoho takého ako je BAN..
10
chcelo by to zmeniť pravidlá Birdzu,aby sa to tu ako tak udržalo
ale pravidlo dostaneš ban lebo si zbytočná piča/kokot tu asi nebude
mohlo by platiť to aby sa tie diskusie fakt neopakovali,20x téma silvester,čo konieckoncov aj v pravidlách je,ale admini jebu na to
ale pravidlo dostaneš ban lebo si zbytočná piča/kokot tu asi nebude
mohlo by platiť to aby sa tie diskusie fakt neopakovali,20x téma silvester,čo konieckoncov aj v pravidlách je,ale admini jebu na to
11
no veď toto.. tie pravidlá aj tak všetci porušujú, ale nikto s tým nič nerobí.. alebo by možno stačilo, viac adminov, niekto, kto by fakt bol len na mazanie tých diskusií..

Napíš svoj komentár
- 1 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 2 Abstraktdepres: Ten SPS kurier je hrozný. 15teho mu firma dá balík a ani 18teho ho...
- 3 3kratadost: Gordon Ramsay sa veru nemylil, ked vravel, ze vsetok bordel treba OKAMZITE...
- 4 Hel14: Aké zaklínadlo treba použiť aby toto tu nahralo akúkoľvek fotku??
- 5 Majky538: Isiel som do BA na vecierok, kde som poznal len jedneho kolegu, ...
- 6 Retromaniak: youtu.be/_axrlz_zUiM...
- 7 Teal: ⛛ youtu.be/jnzPOFIRdgI...
- 8 Protiuder22: < 3 www.youtube.com/watch?v=DfV...
- 9 Lejla32: Potrebujem dnes večer okolo 17 este odoslať balík, tak aby prišiel do Vianoc....
- 1 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 2 3kratadost: Zacinam mat silno negativny vztah k bruseniu superoceli... Strasne vysoky skill floor.
- 3 3kratadost: Jebem to, oddnes zase prestavam sledovat normalne spravy, nedavam to. EU po...
- 4 Abstraktdepres: Ten SPS kurier je hrozný. 15teho mu firma dá balík a ani 18teho ho...
- 5 Thunderstorm: Za tento rok 2.2kg svalovej hmoty hore. Spočko som.
- 6 Lytaryta: mno veru, já mít...
- 7 Lytaryta: veru, správny chlap by mal íst hladat kde...
- 8 3kratadost: Gordon Ramsay sa veru nemylil, ked vravel, ze vsetok bordel treba OKAMZITE...
- 9 Hel14: Aké zaklínadlo treba použiť aby toto tu nahralo akúkoľvek fotku??
- 10 Majky538: Isiel som do BA na vecierok, kde som poznal len jedneho kolegu, ...
- 1 Willbebetter: Mam velku radost, som v office ja a 10 ITckarov a vsade v...
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 3 Bebekex: 17 rokov som nemala kratke vlasy. It's tiiiiiiiiime
- 4 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 5 3kratadost: Zacinam mat silno negativny vztah k bruseniu superoceli... Strasne vysoky skill floor.
- 6 Lejla32: Ja uz fakt neviem ci ma nieco prekvapi z Rakuska..oficialny list z uradu, ...
- 7 3kratadost: Pokial ide o energetiku, vzdy som vedel, ze FR to vymysleli celkom...
- 8 Limitles: jak si ma zena v dospelosti nájsť kamarátky ps kolegovia kolegyne niesu kamaráti
- 9 Tulipanoo: je čas na ešte jedno posledné zlé rozhodnutie tento rok!
- 10 3kratadost: Jebem to, oddnes zase prestavam sledovat normalne spravy, nedavam to. EU po...