

relationship goals
17 komentov
1
mayben
14. 9.sept. 2018 22:59
Všetko toto chceeem
7
8
@mayben lebo taká, žena mať chlapa musí!
@5 inak presne...hold to je dôkaz, že aj keď sa človeku blíži k 30tke tak by sa najradšej s milenou/milenym hojdal na hompáľke a cmagal sa
@5 inak presne...hold to je dôkaz, že aj keď sa človeku blíži k 30tke tak by sa najradšej s milenou/milenym hojdal na hompáľke a cmagal sa
11
@purenarcissism v podstate je tu zobrazené skoro zo všetkého niečo čo sa dá robiť vo vzťahu
spoloćné cestovanie, hranie sa, zabávanie sa spolu, spoločné intímne chvíle, dlhé rozprávanie sa medzi sebou atď.
spoloćné cestovanie, hranie sa, zabávanie sa spolu, spoločné intímne chvíle, dlhé rozprávanie sa medzi sebou atď.
12
@sjiu tú stránku nepoznám ale ako som napísal v @11 , je tam skoro všetky malićkosti ktoré sa robia vo vzťahu a na čom aj záleží.
ako vidim tieto vzťahy, ludia sa nerozprávajú, netrávia spolu čas, stále len povinnosti. Na to kašlem, peniaze boli, sú a budú treba si užívať život.
ako vidim tieto vzťahy, ludia sa nerozprávajú, netrávia spolu čas, stále len povinnosti. Na to kašlem, peniaze boli, sú a budú treba si užívať život.
13
@yacopsae nikdy som nemal ani PS1, ale naco keď je emulátor na PC a skoro všetko je tiez na PC , ale už sa nehrávam ani hry, už len naozaj ojedinele si niečo pustím. Už to človeka ani nebaví po tých rokoch.
15
Emulátor je sračka. Ja mám všetky plejká, exkluzivitky sú tam parádne, nie je o čom. Teraz vyjde replika ps1 o 45% menšia.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

