

no ale ahááá, kto si to tam užíva(l) ! ^_^ ..alebó..nájdi Natálku!
15 komentov
1
mcvpn
17. 3.marca 2015 23:25
ako najdi? sak este aj prstom ukazuje neslusniak
4
@mcvpn však ale toto, že ma skoro ten jeho prstisko prekryl celú a tak ma tam ledva vidno!
@tasha5 :happy: skvelotne bolo!
@housemaniac tak buď negrckal, alebo ak hej, najskôr si ho dá dole/nadvihne ... :ehm:
zvláštnosti by ťa zaujímali len!
@tasha5 :happy: skvelotne bolo!
@housemaniac tak buď negrckal, alebo ak hej, najskôr si ho dá dole/nadvihne ... :ehm:
zvláštnosti by ťa zaujímali len!
6
Nepovedz mi, že je to na Therapke v Urbane, v BB!?
@sadistrom
Ak sa nemýlim pri tipe akcie a miesta tak áno, mal to byť nejaký hard-core drumáč, alebo takô čosi
@sadistrom
Ak sa nemýlim pri tipe akcie a miesta tak áno, mal to byť nejaký hard-core drumáč, alebo takô čosi
7
@sadistrom áno,, áno temny drum
dokokca @sechs trafil ak konkrétne miesto (Tino, este povedz, ze si tam nebodaj bol a budem plakať! )
dokokca @sechs trafil ak konkrétne miesto (Tino, este povedz, ze si tam nebodaj bol a budem plakať! )
8
Nebol,ale keby som bol vedel, tak som si to mohol tak zariadiť! Teraz idem smutniť ja,že si sa neozvala!
9
@sechs oh ked mne ani nenapadlo, ze by si na take plechariny išiel božeeee, pretoc čas a pridaj sa k nám!
11
a prvy raz co som o tom klube citala, som nevedela ze je nejaky urban tam
15
@miso0o okrasa zdravie!
ale tak toto bol carnival tam to sedí.... ale celkovo na drumkách to ľudia mávajú :ehm:
ale tak toto bol carnival tam to sedí.... ale celkovo na drumkách to ľudia mávajú :ehm:

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra