

uh oh
10 komentov
1
rajzak
3. 3.marca 2015 00:09
zo zadu foto nemáme?
4
inak som si uvedomila, že som z tohto už vyrástla
akože jedno tetovanie alebo dve pochopím, také menšie, ak majú pre teba význam alebo čo
ale potetovať sa celá populárnymi pičovinami, len aby som bola
ja neviem no
tehotenstvo, staroba a bude sa ti to hnusiť...aj všetkým naokolo
a odstránenie je drahé
akože jedno tetovanie alebo dve pochopím, také menšie, ak majú pre teba význam alebo čo
ale potetovať sa celá populárnymi pičovinami, len aby som bola
ja neviem no
tehotenstvo, staroba a bude sa ti to hnusiť...aj všetkým naokolo
a odstránenie je drahé
5
@purenarcissism neriesim ci je tetovanie, ktoré si dávam populárne alebo nie...ale taktiež si nepotrpim len na take, ktoré majú pre mňa význam...ako mam dve take..ale nemusí to byť za každú cenu...postačí, ked sa mi jednoducho páči...
...a myslím si, ze ked budem tucna po tehotenstve alebo zošuverena v starobe, tak budem nechutna aj bez tetovania, takže mi to je jedno
...a myslím si, ze ked budem tucna po tehotenstve alebo zošuverena v starobe, tak budem nechutna aj bez tetovania, takže mi to je jedno
6
ja som hovorila skôr o slečne na obrázku
tvoje tetovania ani neviem že máš a ani neriešim
tvoje tetovania ani neviem že máš a ani neriešim
9
toto som cakal ze nejaka 14-ka nad tym bude slintat, nie dospela zena

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra