

Obrázok
34 komentov
1
horsiq
30. 12.decembra 2012 22:44
nechápem že táto fotka nemá žiaden koment
3
@horsiq lepšie, ako by mala mať 10 nepriaznivých komentov takto je to tak neutrálne
@ssnehulienka cca 4 roky stará...to boli ešte vcelku fasa časy
@ssnehulienka cca 4 roky stará...to boli ešte vcelku fasa časy
4
som vedela, že to si musela byť ešte hodne mladunká ale presta)!
15
@ssnehulienka to je jedno strašne odveci a takto to nebude znieť vtipne to bolo vtipné len v danom momente, čo bolo už véľmi dávno
19
pocuvaj kedy ma tvoje dieta narodeniny? viem ze zrejem kedysi teraz.
20
22
@ssnehulienka že gratulujem! ....jj jediná som rodila v Topoľčanoch tedy som bola i v novinách tamajších
25
aha! no ke´d to povieš ty, dobre teda
teda teraz bývaš v Topoľčanoch?
teda teraz bývaš v Topoľčanoch?
27
heeej no do mi doplo pak Ale aj tak tam mas vela tych miest napisanych prievidza je super, som tam za drahym chodievala
28
@ssnehulienka tak ale Topoľčany tam zrovna nemám mám tam Topoľčianky! a to je sakra rozdiel! ....oooo no totok! možno ho i poznám! možno...
29
ved ja viem preto som tam hore pisala ze uz mi medzi casom doplo ze to tam nemas aspon teda som sa snazila cosi take vyjadrit
Aaaa isto nepoznas, pretoze ja som chodila do PD takym super busom a on si po mna dosiel a sli sme k nim do Banoviec ale ked som sa baal sit k nim take sme sa sobotne rana flakali po namesti v PD
Aaaa isto nepoznas, pretoze ja som chodila do PD takym super busom a on si po mna dosiel a sli sme k nim do Banoviec ale ked som sa baal sit k nim take sme sa sobotne rana flakali po namesti v PD
31
ved hej chapes kym som sa osmelila a tak, radsej byrt mimo ich domu
33
@mayben ja som sa straaaasne bala tam chodit ale ako som tam jeden vikend spala a jeho mamka mi vykladala celu ich munilost s oteckom a uplne jak dobrej kamaratke tak odvtedy spoko soda ze potom uz nebolo vela prilezitosti tam byt

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Vitaj doma ♥ -
4 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...