

Zbohom najlepšia tycinka na svete..uz ta asi nikdy neuuvidim
16 komentov
1
sechs
17. 3.marca 2015 16:21
Proč?
2
@sechs v žiadnom obchode ju neviem zohnať...nikde ju nemajú..len v jednom jedinom som ju našla a tak som ich vsetky kúpila.... Kedysi boli hockde..mam pocit ze uz sa nevyrábajú
4
@sechs to si o dosť prišiel! ...keby viem, tak ti nechám...... Ale tak..možno niekde v nejakom zabudnutom obchodiku by este mohla byť.. :ehm:
8
keď ich niekde uvidím tak ich vykúpim a spravíme si orion prásk session!
9
@arugula súhlasím!
ja som ich našla už len v jednom obchode...všetky som ich kúpila..no bolo ich asi len 18...a už nie sú oh
ja som ich našla už len v jednom obchode...všetky som ich kúpila..no bolo ich asi len 18...a už nie sú oh
14
@lemontreegirlyesyours tak si mala všetky kúpiť!!!
(ale objavila som to v inej podobe )
@leilla milku moc nemusím, ale skúsim
(ale objavila som to v inej podobe )
@leilla milku moc nemusím, ale skúsim
15
no tak tazko povedat, co je vacsi shit, ci orion, ci milky pre svk trh
kazdopadne v tej milke su hentie pukacie chujoviny, lentilky a este aj dake zele. proste.... vsetok odpad, co ostal
kazdopadne v tej milke su hentie pukacie chujoviny, lentilky a este aj dake zele. proste.... vsetok odpad, co ostal
16
@leilla jaaj tak tu milku som asi aj mala..ak je to ta,, čo myslím...ta mi moc nechutí...
a mne je jedno ci je to shit hlavne, ze mi to chutiiii
a mne je jedno ci je to shit hlavne, ze mi to chutiiii

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...