

ooooooch! ♥.♥ ...takáto keby som, tak sa ľúbim a nič vác mi netreba! ...
21 komentov
1
michaeldevega
27. 5.mája 2013 23:02
by ti väzy polámalo z tej váhy,hádam
7
sak mas dobru postavu a dredy si tiez mozes dat spravit, tak nenariekaj
8
@interrupcio jój, kámo! keby ty len vieš, akú ja mám postavu :/ ...nemôžem teda môžem..ale...nemôžem
12
podľa mňa si pekná taká aká si, a nech to vyznie ako klišé, je mi to fuk...aj charakter ešte niektorým ľuďom čosi hovorí... ...tá pipka na fotke môže byť úplná trúba, i keď predsudky nikomu nesvedčia...tak pardón...
14
@OpenMindedFreak tak vďaka ...a inak si to vcelku vkusne vystihol...no nič to nemenii na tom, že sa mi slečna na obrázku nesmierne páči a neurazila by som sa, keby tak vypadám
@maugly to predsa nevááá :-S
@maugly to predsa nevááá :-S
15
a ty sa neľúbiš?...samu seba sa?... ... tak sa začni, nie je na tom nič zlé (ani egoistické)...začneš viac aj svoje okolie...
16
@OpenMindedFreak
ale lubim saaa! len nie vzdy a nie tak celkom ..tedaa..vedela
(by) som byt aj spokojnejsia ...kedysi som sa lubila viac
ale lubim saaa! len nie vzdy a nie tak celkom ..tedaa..vedela
(by) som byt aj spokojnejsia ...kedysi som sa lubila viac
17
waaa až ma hlava bolí keď to vidím a to už len mne sa moje zdajú ťažké, neviem ako by som existovala s týmto
21
ja by som chcela nejaký taký úlet na hlave, ale zas pri niektorých životných situáciách by mi to asi vadilo. nechcem byť furt stredobodom

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...
4 Ben Smythe.