

idem ho poniižiť...@horsiq


idem ho poniižiť...@horsiq
23 komentov
1
horsiq
4. 2.febuára 2013 19:26
stôl vývojára, to každý pochopí
6
aj ja mavam podobný bordel na stole, ale namiesto šrobovaka a kablikov su tam šminky,sponky,gumičky...
8
ja mam vsetky veci v suflikoch tak musim mat volaky osobny priestor
10
@mefistofel tak v šufliikoch to aspoň nie je vidno takže to je lepšie...lenže on má aj tie zapratané zjavne
@ruderenee tak sa mi to páči ženo!
@ruderenee tak sa mi to páči ženo!
11
tak ja ked som mal plny jeden suflik, primontoval som si dalsie
na stole mam veci co denne musim pouzivat minimalne 1x a su take male ze by som ich v sufliku nenasiel a hlavne papiere by si mal dat na hromadku, takto zaberaju ovela viac miesta
na stole mam veci co denne musim pouzivat minimalne 1x a su take male ze by som ich v sufliku nenasiel a hlavne papiere by si mal dat na hromadku, takto zaberaju ovela viac miesta
12
@mefistofel lenze ja tie veci beriem do ruk 100x denne a hento boli "sablony" dosiek ktore som prirovnaval do krabice
20
@horsiq ze maly stol ja mam asi polovicny a este tam mam aj notebook +pridavnu klavesnicu dalsie vyhovorky
21
@mefistofel skús vyvíjať také chujoviny ako ja v takých super časových limitoch ako ja a zistíš koľko času máš na upratovanie
22
@horsiq ja neupratujem nic, to je automatika otvorit suflik a zatvorit, to je sekunda, ziadny cas sa pri tom nestrati ale tak ja mam co hovorit v izbe mam okolo 20 crepnikou takze asi to je ten dovod preco mam vsetko po suflikoch nemal by som to kde dat

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...