

shift light
12 komentov
3
no jo, to bude určite nejaký buffer ten IO, ako sa to napája, z čoho to sníma otáčky ?
4
@vast jj, dost pekna suciastka to je
@depropex otacky to snima z rozdelovaca / cidla otacok / ecu / plosny spoj k otackomeru, pripojit si to mozes vpodstate hocikde podla moznosti. typek vyraba aj teplotu/tlak oleja, teplotu vody/oleja, ukazovatel hodnot lambdy (do toho asi tiez pojdem) a mrte inych veci.
tiez si hovorim volakedy, ze aj ked som daval na fyzike pozor, chcelo sa tomu venovat silnejsie
@depropex otacky to snima z rozdelovaca / cidla otacok / ecu / plosny spoj k otackomeru, pripojit si to mozes vpodstate hocikde podla moznosti. typek vyraba aj teplotu/tlak oleja, teplotu vody/oleja, ukazovatel hodnot lambdy (do toho asi tiez pojdem) a mrte inych veci.
tiez si hovorim volakedy, ze aj ked som daval na fyzike pozor, chcelo sa tomu venovat silnejsie
5
jj ta lamba samba je dolezita pri sportovejsich, typek v amerike co som u neho byval a mal to evo potunene, ten mal lamba digitalny ukazovatej. Uz som zabudol ake cislo tam malo byt 7 ci 6 ? co 14 ? :/
ale viem ze mal kurva problem to nakalibrovat lebo navod jak u kokotov
ale viem ze mal kurva problem to nakalibrovat lebo navod jak u kokotov
7
@depropex » jfperformance.cz/web_doc/sg_01.p...
tu je aj graf hodnot, ktore su v ramci normy. cele to zariadenie je tiez plug & play, napojis na 12V, kostra a signal vezmes priamo z lambdy
ono evo je turbo a pouziva sirokopasmovu lambdu, ktoru moze byt problem nakalibrovat, toto je zariadenie na klasicku uzkopasmovu.
tu je aj graf hodnot, ktore su v ramci normy. cele to zariadenie je tiez plug & play, napojis na 12V, kostra a signal vezmes priamo z lambdy
ono evo je turbo a pouziva sirokopasmovu lambdu, ktoru moze byt problem nakalibrovat, toto je zariadenie na klasicku uzkopasmovu.
8
"na zaciatku boli tie suciastky skarede a teraz na konci su uz pekne"
9
tam nebol problem s lambou ale s meracom
a hlavne nezabudni kupit tieneny kabel lebo ti to bude ukazovat kokotiny
a hlavne nezabudni kupit tieneny kabel lebo ti to bude ukazovat kokotiny

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...
takto nejak vypada ten plosak