

pútava hodina informatiky
22 komentov
1
magick55
20. 9.sept. 2011 17:08
@nathalicatko urob si obraz ako to asi prebieha na hodine
2
ale toto je úžasné! kiežby som ja zažila niečo také! u nás sa maká!!!
3
@nathalicatko áno úžasné je to usporiadanie spiacich vidíš ten kúsok stlpa? tak presne za ním sedí učiteľ
to čo ste vy za škola?
to čo ste vy za škola?
9
@ronikawe aha prepáč...sa ospravedlňujem
@nathalicatko ako by mohol namietať keď ich nevidí keby ich načapal až potom by bol cirkus
@bewka musel mať radosť ten prednášajúci
@nathalicatko ako by mohol namietať keď ich nevidí keby ich načapal až potom by bol cirkus
@bewka musel mať radosť ten prednášajúci
10
takže on nemá poňatia o tom, čo tam stvárajú? to je ešte lepšie...!
11
@nathalicatko no keď on sedí za tým stlpom a vysvetluje cez data projektor..čiže nikdy neide preč odtial a už nezáviď
14
@hereiam tak to nie na to si asi dali pozor, lebo keby ich ten učitel načapal tak by naspali už ani v noci
15
také máme hodiny meraní keď máme teóriu ibaže učitel sedí presne pred nami ale zakrývajú nás počítače a prístroje takže úplne super
16
mať takú informatiku! Naša profka na nás len hučííí a hučííí... a hučííí... a my sme nikdy nič zlé neurobili ! =D
17
@heatrow no keď sa chce spať, tak spôsob sa vždy nájde...aj keby sedel priamo pred tebou
@vampiresister666 aj na nás by hučal keby toto videl a možno práve preto hučí že nič nerobíte
@vampiresister666 aj na nás by hučal keby toto videl a možno práve preto hučí že nič nerobíte
18
to som raz spravil ale iba náhodou ... a sviniar mi dal písomku

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 It's that time again... toto... - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...