

Obrázok
10 komentov
1
4lex
13. 2.febuára 2012 20:24
to bude asi nechutne sladké.. ale raz za čaas dobre padne ....... chcem!
4
@bizbilio Robíš mi chute navečer? Há, už viem čo si zajtra okrem vína v lídli kúpim, cookies a Nutellu
5
@bizbilio Teraz sa Ti aktuálne tak smejem a vieš, čo je na tom NAJlepšie? Že Ty nebudeš chápať, že prečo !
Autorke obrázku sa ospravedlňujem za súkromný a veľmi bezpredmetný koment, na ktorý slečna Bizbilio nebude ďalej reagovať, pretože si uvedomí, že to tak bude zdvorilejšie.
Autorke obrázku sa ospravedlňujem za súkromný a veľmi bezpredmetný koment, na ktorý slečna Bizbilio nebude ďalej reagovať, pretože si uvedomí, že to tak bude zdvorilejšie.
6
ale ludia,toto je odkaz vyslovene pre KUKU!
luthien sa ospravedlnujem za spam.naozaj,pardon.
@18mikki18 urobim ti vacsie,ked ti poviem,ze mam jednu doma?
co sa viaze aj k slecne flussicke, @flussica ha!dovolila som si zareagovat.snad si nieco nutellove pre mna nepripravila? nie,nechcem (dobre,chcem,ale no,chapes,isto.vsak? ) vediet.
este raz,prepac luthien.
luthien sa ospravedlnujem za spam.naozaj,pardon.
@18mikki18 urobim ti vacsie,ked ti poviem,ze mam jednu doma?
co sa viaze aj k slecne flussicke, @flussica ha!dovolila som si zareagovat.snad si nieco nutellove pre mna nepripravila? nie,nechcem (dobre,chcem,ale no,chapes,isto.vsak? ) vediet.
este raz,prepac luthien.
7
@bizbilio A ty si myslíš že keď sa mi na MB zjaví takáto dobrota že ma to nechá chladným? Kuku, neKuku, mám chuť na Nutellu! A asi sa k tebe teleportujem a polovicu ti zjem
8
@bizbilio Kuku Ti ďakuje dnes nemám výnimočne chuť na sladké, lebo som dojedla tortu z oslavy môjho dedka čokoládovú ale ďakujem určite doplním zásoby hnedastého zlata
@flussica a ty sa tu neposmievaj tej čo ju nemáme menovať radšej mi TSku pošli keď ja stále zabúdam
@flussica a ty sa tu neposmievaj tej čo ju nemáme menovať radšej mi TSku pošli keď ja stále zabúdam

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
