

Obrázok
19 komentov
3
lebo polovica ľudí sa otočila... a známeho z toho išlo rozdrapiť....tak som to pekne spustila dolu a chodila ako "šedá" myška..
si si istá, že ti to nevadí? lebo ja sa musím brutálne kontrolovať, aby som ti neokomentovala všetko...lebo mne sa všetko páči!
si si istá, že ti to nevadí? lebo ja sa musím brutálne kontrolovať, aby som ti neokomentovala všetko...lebo mne sa všetko páči!
4
@nathalicatko nemala si dovolit, aby ta spolocnost zaradila do davu
Neobmedzuj sa v komentovani, kludne pokracuj
Neobmedzuj sa v komentovani, kludne pokracuj
5
ale tak uznala som, že je to dosť provokatívne...a keďže ja som "anjelik", nemôžem si to dovoliť
ale pevne verím, že tak ešte niekde vybehnem napr. v Londýne to bolo bežné
toto si vravieť nemala!
ale pevne verím, že tak ešte niekde vybehnem napr. v Londýne to bolo bežné
toto si vravieť nemala!
6
Preto sa chcem odstahovat do väcsieho mesta. Lebo ta konzervativnost Slovenska mi uz lezie na nervy... (ach)
Ja si za tym stojim
Ja si za tym stojim
7
ešte sa nikam nesťahuj!!!! počkáš si na to, kým skončím školu a ideme spolu! podmaníme si Európu
len ty počkaj, keď na mňa príde mánia komentovania.. zblázniš sa....
len ty počkaj, keď na mňa príde mánia komentovania.. zblázniš sa....
9
hm, tak vieš čo, stačí.. pôjdem právo študovať na Oxford
veď uvidíme..
veď uvidíme..
11
nenene...ty budeš robiť postgraduál na tej istej právnickej fakulte ako ja..
15
veď potom sme geniálna dvojka! ty sa dostaneš do problémov a ja ťa z toho vysekám..
16

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra
btw: ti komentujem skoro každú fotku... nie som normálna..