

Dnes je v práci perfektne.. ešte aj zákusky dostanem
13 komentov
1
riskozvychodu
4. 7.júla 2015 18:58
ej, rušňovodič?
3
mne dedko hovoril,že rušňovodiči majú nejaké tlačítko,čo musia stále stláčať a že to keby náhodou zaspali a nestláčajú to tlačítko,tak vlak zabrzdí ..a že ho stláčajú a to znamená,že sú hore ...
je to pravda? ale on mi to vážne hovoril
je to pravda? ale on mi to vážne hovoril
4
@limetkajaja šúr
tak ovšem že je to pravda, volá sa to "živák", a je to najma na starších mašinách (ale ne na tích úplne starích, historickích, typu "Ušatá" a pod.
nvm jako je to na najnovších súpravách (Elefant a pod. hnacie jednotky, ale aj supervlaky jako tgv, hikari,/šinkanzen maglevy )
tak ovšem že je to pravda, volá sa to "živák", a je to najma na starších mašinách (ale ne na tích úplne starích, historickích, typu "Ušatá" a pod.
nvm jako je to na najnovších súpravách (Elefant a pod. hnacie jednotky, ale aj supervlaky jako tgv, hikari,/šinkanzen maglevy )
7
jeeej super povolanie a nic si nerob zo samovraho v este pridaj sak oni to chcu
12
@limetkajaja ano, hovorí sa tomu živák.. @Lyterka je to aj na všetkom novom.. keďže musí byť kontrolovaná bdelosť.. ak nereagujem, čiže nestláčam, príde k zastaveniu vlaku mám viac foto ak niekto chce dám ich na birdz také tgv má už iné zabezpečenie..

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
