

...
24 komentov
1
mcvpn
12. 11.novembra 2013 19:43
hipsterská veteš?
13
@mojdedo
Turner sa vyrába v dvoch druhoch- modrý a čierny. Ten modrý je ľahší. Ale teda tiež údený ako Drum
Turner sa vyrába v dvoch druhoch- modrý a čierny. Ten modrý je ľahší. Ale teda tiež údený ako Drum
15
potrebujem papieriky!!!
a tabak tiež nie je bohvieaky ale to je jedno...
a tabak tiež nie je bohvieaky ale to je jedno...
16
myslim môj, nie tvoj... môj mam už 2 týždne preto nie je bohvieaky.... a už v ńom aj jablko bolo aby nebolt ak vyschnuty
17
ja som čítal Kostelanského predtým, ako to začalo byť dosť underground pre hipsterov
18
@lawey jablko nepomaha, vraj by sa to malo uskladnovat (pokial mozno) vo vzduchotesnych nadobach..
19
@mojdedo
Mne jablko pomáha, dokonca teraz som si ho dávala do tabaku. Len teda nesmie tam byť pridlho, lebo potom je až mokrý a ani to jablko by nemalo byť nejaký obor, ale proste plátok.
Skôr som počula, že niekto dáva do tabaku kvapku rumu, ale to je podľa mňa čudné a riskantné..
Mne jablko pomáha, dokonca teraz som si ho dávala do tabaku. Len teda nesmie tam byť pridlho, lebo potom je až mokrý a ani to jablko by nemalo byť nejaký obor, ale proste plátok.
Skôr som počula, že niekto dáva do tabaku kvapku rumu, ale to je podľa mňa čudné a riskantné..
24
drum smrdí jak vyúdený. ((čisté konštatovanie pri pohľade na tú fotku.)

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥