

...
17 komentov
1
trdelniiiq
9. 11.novembra 2013 23:57
podoba sa to na guilleminove prace
4
ja ti neviem, ked ja sa ani velmi nečudujem supermanovi, lois lane nebola boh vie co, verim v čistotu ich citov
7
8
@AFGH tak teri sice nepatri do kategorie sexbomby ale mne v tej ulohe sedela asi najviac aj clark.
9
@AFGH takže uvidíme,čo príde v spoločnom filme
@trdelniiiq no,povedzme,že Lois v komikse vždy tromfne živú(kto by kreslil ženu s chybami?),ale živá,je uveritelnejšia...ale...
@trdelniiiq no,povedzme,že Lois v komikse vždy tromfne živú(kto by kreslil ženu s chybami?),ale živá,je uveritelnejšia...ale...
10
@kulho príbeh dvoch homosexuálov, ktorý sa pokúšaju vyrovnať s faktom týkajúcim sa ich orientácie. ako to prijme okolie, ktoré ich doposial pokladalo za hrdinov?... a zrazu je z toho telenovela
11
@AFGH psychologicka drama o tom,kolko masiek moze mat clovek(alebo kryptónec),bez toho,aby si toho bol sám vedomí...o osamelosti silných jedincov a ich sklamaniach,precitnutiach,démonoch a slabostiach,ktoré všetci zdielame,hoc sme rozdielne existencie
12
tvoja recenzia je lepšia... v žilách mi koluje zvedavosť: a ako to dopadne? budu spolu? alebo uprednostnia povinnosti superhrdinov, ktoré sú tak časovo náročné...?
13
@AFGH nebudú.Luthor zabije Supermana,ale sám pri tom skoná.Bruce si uvedomí,že jediná jeho povinnosť,je boj proti zlu,ktoré dokáže zničiť úplne všetko.Je to rozklad,hniloba,vírus,ktorý infikuje a hubí.Musí tu byť niekto,kto bude bojovať.Niekto ako temný ritier,bez ľudského tepla,symbol...ale aj tak nakoniec skončí s Catwoman,no až po tom,čo už nebude vládať(ešte,že tu máme jeho nasledovníkov)...a bla,bla,bla
14
aspoň že tá catwoman ma pekné kožené oblečko...takže B je bisexuál no, tieto informácie neulahodili mojej zvedavosti, ale som povdačná za objasnenie
16
všetko sa deje v mojej hlave, mám vízie a som odchovaná na uruguajských telenovelách, takže to nebude mať úspech... jedine ak tak u dôchodkárov a lenivých detí zachrániť to môžu iba dojmy z Dostojevskeho tvorby a filmov ako Marvínuv pokoj, ktoré mi v tomto prípade velmi nepomožu dostojevskij nemal zdáni o supermanovi...postačí to? neberiem na seba príliš veľkú zodpovednosť? nechcem sklamať komixový svet....
17
@AFGH akákoľvek komunita,si zaslúži Batmana,toho sa netreba báť a Dostojevský úplne postačí,načo sa zaoberať omrvinka mi,keď máš peceň zodpovednosť? to e iba výhovorka,pri tomto formáte neexistuje strana,ktorá prehrá,tak pokojne do toho

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥