

Obrázok bez popisu č.1095464
12 komentov
1
azizi
8. 6.júna 2026 08:38
Och môj bože
5
@tequila @2 Klieste to su.
@mytickaentita Ale inak moj pes by vyzeral rovnako, keby nemal tabletku Strasne vela kliestov je v tom lese pri dome. Nikdy tam neboli a poslednych par rokov je ich tam milion. Ked som ho po prechadzkach vycesaval, bezne som ich vycesal aj 100. Teraz mam pici, necham tabletku urobit si svoju robotu. Ale sranda, v lese doslova ze len o kilometer vedla uz zas nie su. Boh vie, ze co to za skurvene prekliatie postihlo ten kopec.
@mytickaentita Ale inak moj pes by vyzeral rovnako, keby nemal tabletku Strasne vela kliestov je v tom lese pri dome. Nikdy tam neboli a poslednych par rokov je ich tam milion. Ked som ho po prechadzkach vycesaval, bezne som ich vycesal aj 100. Teraz mam pici, necham tabletku urobit si svoju robotu. Ale sranda, v lese doslova ze len o kilometer vedla uz zas nie su. Boh vie, ze co to za skurvene prekliatie postihlo ten kopec.
7
@mefistofel @6 Ta, co sa da robit pri tych mnozstvach co tu su. Ked nemas bezsrsteho psa, neexistuje, ze sa ich po prechadzkach vsetkych zbavis. Ale nepocul som tu este od nikoho, ze by mu z toho ochorel pes, aspon teda urcite nie pes s tabletkou. Moznoze si tu uz tie psy stihli aj imunitu vybudovat
8
@3kratadost @7 niektoré môžu mať len krátkodobo horúčku a podobne. To u psa často neuvidíš, alebo len že je trošku lenivší, ale to si často človek odôvodní s tým, že je teplo, že preto sa takto menej hýbe.
Ale ak hovoríš, že je ich až toľko veľa... tabletka je dobrá, ale asi by som k tomu pridal aj obojok, či niečo podobné. Čo ich bude aj odpudzovať a takže ich ani nebude mať toľko na sebe.
Ale ak hovoríš, že je ich až toľko veľa... tabletka je dobrá, ale asi by som k tomu pridal aj obojok, či niečo podobné. Čo ich bude aj odpudzovať a takže ich ani nebude mať toľko na sebe.
9
@mefistofel @8 Odpudzovanie nefunguje. Skusal som vsetko, co sa skusit da. Mam este zasobu kadejakych prostreidkov, co som v priebehu casu skusal, tak to priebezne spotrebuvavam, ale je to viac placebo nez funkcne.
10
@3kratadost @7 pes mojej kamaratky dostal z kliesta niektoru z tych chorob a do konca zivota potom nevedel poriadne chodit ale vlastne toto je jediny pripad ktory som pocula
11
@redpanda @10 Borelioza toto zvykne robit. Proti tomu je tabletka prakticky na 100% ucinna, lebo jej trva pomerne dlho, kym sa z kliesta prenesie. A kym sa prenesie, tak kliest skape Virusy su vacsi problem, tie sa mozu preniest hned.

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...