

Suzuki GSX1300R Hayabusa
23 komentov
1
prodigy1
7. 5.mája 2012 22:42
dneska som takú videl ale bielu...najprv išli policajti potom motorka..
8
@prodigy1 yamahy maju strasne vysoky hlas to sa mi moc nepaci... ked uz tak ducati 1198 alebo zx6r
15
@prodigy1 ved hovorim ze iba na dovazok nemaj strach, aj bez vodicaku na motorku (a auto) ta mam rad
17
niekto si tu myslí že aby človek mohol mať rád motorky a jazdu na nich, musí ich bezpodmienečne šoférovať
18
niekto ma tak trosku prenasleduje pod kazdou fotkou kam nieco napisem
gratulujem Ti k tak velmi zaujimavemu zivotu, ze musi riesit tie cudzie
gratulujem Ti k tak velmi zaujimavemu zivotu, ze musi riesit tie cudzie
19
niekto si tu namýšľa lebo sa cíti tak stratený a nechcený
nie nie, pogratuluj sebe lebo ty si v tom profík, končím debatu lebo slečna ktorej tu spamujeme si nezaslúži takýto flamewar depro ft gaykon
nie nie, pogratuluj sebe lebo ty si v tom profík, končím debatu lebo slečna ktorej tu spamujeme si nezaslúži takýto flamewar depro ft gaykon
21
@husky btw ja mam vodicak...
@prodigy no jasne ze maju svoje caro...kazda motorka ti da pocit slobody
@depropex no vies je dobre ak clovek je dobrym soferom hlavne ak chce nadalej zit
@majo aj ja aj ja aj ja
@antifunebracka WTF?!
@prodigy no jasne ze maju svoje caro...kazda motorka ti da pocit slobody
@depropex no vies je dobre ak clovek je dobrym soferom hlavne ak chce nadalej zit
@majo aj ja aj ja aj ja
@antifunebracka WTF?!
23
fuuu tak to si trošku hrdá aj by som sa spýtal či ma povozíš až nejakú mašinku budeš mať ale ja sa pravdu povediac motoriek bojím, pri tých jebnutých psychopatoch na cestách môžeš byť vodička aká len chceš, ak ťa raz zrámuje lebo nevidí pre oči tak na motorke to zvykne dopadnúť moc škaredo. Nebyť tohoto, tiež chcem motorku.

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Nenamaľovaná a strapatá -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Vitaj doma ♥ -
5 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 2
Obrázok od Kobra -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...

