

bajsoyia technyka
18 komentov
1
beaurebelle
4. 12.decembra 2012 20:14

7
Už keď si to chcel písať foneticky, mohlo si to aspoň napísať správne.(ach) Je to [baľšaja ťechňika]
8
@beaurebelle to ak zaspievam dostanem kredit máme ruštinu a hovno viem, tak povedal, že kto nič nevie nech spieva
@bebekex čo tak ísť za mňa budúcu stredu zaspievať?
a inak erik...toto očakávam v piatok!
@bebekex čo tak ísť za mňa budúcu stredu zaspievať?
a inak erik...toto očakávam v piatok!
10
@bebekex ježiš jak mi odľahlo, lebo fakt, som za všelijakú srandu ale spievať po rusky pred všetkými slovenčinármi, fakt nie
15
@purenarcissism odpadnem to skutočne ? to sa naučíš raz dva však to prve myslim ze vie strasne vela ludi tu prvu slohu a to dalsie zvladnes ako nic je dobre ze to takto vymyslel
17
@beaurebelle ja nemám problém sa to naurčiť, ale skúr to pred všetkými zaspievať zvažujem naučenie sa azbuky
18
@purenarcissism ja ked som prisla na strednu a prvykrat som mala rustinu tak nam po tyzdni povedala ze piseme z azbuky poriadne sme ani nevedeli co to je ja mam skusku zo spevu tesim sa na nu strasne ze 15 ludoviek spev/flauta

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥