

Ikea rulez
19 komentov
1
n0win0u
31. 1.januára 2015 21:19
idem taku kupovat aj ja
2
jejkyyy! (len ten vankus stredny prosim trochu posun nech matchuje s tymi pasmi )
5
6
7
@horsiq
btw, kde bývaš? Nie v Ružinove náhodou? Možno sa raz randomne stretneme, tak potom zamávaj
btw, kde bývaš? Nie v Ružinove náhodou? Možno sa raz randomne stretneme, tak potom zamávaj
10
kámo ty máš byť na heydučke?
a neprídeš ma ani do roboty kuknúť?
ani sa nikdy nevidíme?
hanba ti!
a neprídeš ma ani do roboty kuknúť?
ani sa nikdy nevidíme?
hanba ti!
11
@n0win0u ňýýý!
nerozumiem, prečo ľudia kupujú drevené postele.
šak to vŕzga hrozne.
bez ohľadu na to, čo na nej robíš!
nerozumiem, prečo ľudia kupujú drevené postele.
šak to vŕzga hrozne.
bez ohľadu na to, čo na nej robíš!
12
ja sa teším na ikeacke vegan "masové" guličky čo budú .D ako ono to ma aj svoj nazov, ale tak ja som neznalá .D » www.viva.org.uk/veganikea...
a páči sa mi puostupnosť tých vankúšov! .)
a páči sa mi puostupnosť tých vankúšov! .)
13
@tosom ze vsade peso!
@purenarcissism a sak co ja viem kde ty lopis
@elemia daval som si zalezat aby hlavne nevrzgala
@lawey no to skusim aj ja lebo tie masove mi nejak nie su na pohlad pritazlive
a postupnost sa odvija od ich vnutra
@purenarcissism a sak co ja viem kde ty lopis
@elemia daval som si zalezat aby hlavne nevrzgala
@lawey no to skusim aj ja lebo tie masove mi nejak nie su na pohlad pritazlive
a postupnost sa odvija od ich vnutra
17
túto posteľ sme mali len čiernu a po roku začala vŕzgať nie nejako moc a keď sme iba hajkali, tak nie ale, keď sme vykonávali určité činnosti, tak povrzgovala do rytmu :letim:

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.