

fajnovy chlast
22 komentov
1
artusios
15. 10.októbra 2014 12:04
Poteší keď v tom nájdem čaj.
11
co ja viem tak tatransky caj alebo jagermeister alebo drahu vodku teraz neviem ci to bola absolutka alebo finlandia
15
@zdasati pocul ale pit ju nebudem urcite
@12 tak dobre ale je to predsalen nieco viac ako nicolauska a podobne ale ja ani nicolausku moc nepijem ja len tie najlacnejsie uz max. 4 € za pol litra tvrdeho sa snazim zaplatit aj ked niekedy sa za tu cenu neda kupit nic iba nejake 30%ne sracky a to uz ne to si dam radsej cuco
@12 tak dobre ale je to predsalen nieco viac ako nicolauska a podobne ale ja ani nicolausku moc nepijem ja len tie najlacnejsie uz max. 4 € za pol litra tvrdeho sa snazim zaplatit aj ked niekedy sa za tu cenu neda kupit nic iba nejake 30%ne sracky a to uz ne to si dam radsej cuco
18
Moje oblubene. Este kym som byval na vychode nebol problem sa k tomu dostat a za skvely peniaz
20
pliska je dobra ano.
no ararat ma pre mna viac co ponuknut. vobec ja mam rad farebny alkohol. jedine, co nemusim je napoleon a tuzemak, to fakt nie
no ararat ma pre mna viac co ponuknut. vobec ja mam rad farebny alkohol. jedine, co nemusim je napoleon a tuzemak, to fakt nie
22
Ako... pijem aj borovicku, lebo vychod prinasa sebou rozne veci, ale oblubujem makers a four roses, ararat je ako bomboniera- kustik po kusku a si zbombovany... Alebo jameson, to je pekne pitie k filmu...

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...