Hellium
34-ročná žena, jedi
najnedávnejšie lognutie
4. 3.marca 2026 11:16
7164 dní na BIRDZi
regnutá od 22. augusta 2006
Choďte do kina na Bohemian Rhapsody
13 komentov
1
veronikacs
1. 11.novembra 2018 22:07
super to bolo, až zimomriavky som mala pri niektorých scénach
3
Nee, to je hrozne zbytočný film Jak celá tá skupina Queen už existujú bez FM dlhšie ako s ním a akurát mi strašne smutno ostalo, ako nedokážu pochopiť, že už je dávno koniec a miesto toho sa takto priživujú na jeho mŕtvole + film bol slabý, trápny a mal som pocit, že ho celý natočili v saune
Prepadák.
Prepadák.
10
@antifunebracka Okey, to že sa ti film nepáčil beriem, ale povedať o nich, že sú zbytočná skupina?
A videl si to normálne na veľkom plátne? Lebo mňa to úplne pohltilo a aj tie viac ako dve hodiny mi bolo málo, nezdalo sa mi to trápne. Možno som čakala, že to bude viac dokument, ale bavila som sa a keďže sa mi tá hudba páči, tak som sa cítila ako na koncerte (vďaka tej scéne z Wembley som fakt mala taký pocit, čo z videa na Youtube človek nezíska). A Rami Malek to zahral brutálne.
A videl si to normálne na veľkom plátne? Lebo mňa to úplne pohltilo a aj tie viac ako dve hodiny mi bolo málo, nezdalo sa mi to trápne. Možno som čakala, že to bude viac dokument, ale bavila som sa a keďže sa mi tá hudba páči, tak som sa cítila ako na koncerte (vďaka tej scéne z Wembley som fakt mala taký pocit, čo z videa na Youtube človek nezíska). A Rami Malek to zahral brutálne.
12
@hellium Tak teraz sú už rozhodne zbytočná skupina. Či spravili za posledných 20 rokov niečo významné, čo uniklo mojim ušiam? Btw minule som ťa videl v buse!
13
@antifunebracka Jaj tak so to myslel? Tú ich novú tvorbu neviem posúdiť, ani Adama Lamberta moc nemusím no.
A v akom buse?
A v akom buse?

Napíš svoj komentár
- 1 Lejla32: Ten pocit, ked si ides nakupit kvalitnejšie a cenovo dostupnejšie potraviny do krajiny,...
- 2 Azizi: Keď si s ChatGPT píšete RPG príbeh zo sveta Harryho Pottera < 3 Mám...
- 3 Dreyjir: podľa mňa si Ježiš proste chcel pospinkať
- 1 Raketak: akoze hej , rodi sa malo deti ... ale neni lepsie ked buchta...
- 2 Willbebetter: Mala som dnes pečený zemiak s maslom a soľou za 3€ k obedu a...
- 3 Abstraktdepres: Cítim sa privilegovane. Už viem kde a kedy bude môj oblúbený festival tento rok....
- 4 Lejla32: Ten pocit, ked si ides nakupit kvalitnejšie a cenovo dostupnejšie potraviny do krajiny,...
- 5 Alojzvajciar: < 3 Za posledných 24 hodín som rozprával s dvoma ľuďmi, čo tak...
- 6 Skvrnka: Konecne vysla nova seria Love on the Spectrum ❤️ < 3 <...
- 7 Azizi: Keď si s ChatGPT píšete RPG príbeh zo sveta Harryho Pottera < 3 Mám...
- 8 Dreyjir: podľa mňa si Ježiš proste chcel pospinkať
- 1 Chumaj: Rodi sa najmenej deti od druhej svetovej vojny! Za vsetko mozu zasrane feministky voliace...
- 2 Mytickaentita: neznášam Franskú ríšu a Burgundsko. neznášam aj Ostrogótov a Vizigótov
- 3 Retromaniak: Mám pocit, že nikto z tých chlapov a žien sa nedajú dokopy v...
- 4 Ruotong: Je to podľa vás neúctivé, keď vo fitku, kam chodia aj Ukrajinci,...
- 5 Lejla32: Buduci rok navštívim svoju vysnívanú destinaciu včera som kupila letenky. ...
- 6 Barb: Strašne premýšľam že by som v roku 2027 išla na Hawaii, co si...
- 7 Lejla32: Posledné týždne debordelizujem byt a velmi ma to baví zbavujem sa zbytočnosti...
- 8 3kratadost: Vzdy ma zaujima pribeh drahych/netypickych aut, ktore skoncia v miestnom autobazare. Kto a...
- 9 Stankasalkoo: Neexistuje vacsia “motivácia” ako pozerať si názory bývalých pracovnikov na firmu, kde mate...
- 10 3kratadost: - Servisnu knizku mate v aute? - Hah! Aka hlupa otazka! Samozrejme,...