Frez
35-ročný muž, single, na dievčatá, katolík
najnedávnejšie lognutie
12. 12.decembra 2019 19:22
6636 dní na BIRDZi
regnutý od 8. júna 2008
Preco so mnou kurva vsetci len vyjebavaju... Preco mi kurva nikdy nic nevyjde
Komenty k statusu
1
hipi
16. 9.sept. 2013 14:55
toto veru moc poznám,ale hlavu hore treba sa vzpamätať a ísť daľej aj ked je to niekedy ťažké
3
@frez ja to poznám,len sa nedaj proste aj ked je to ťažke treba sa vzpamätať,vzoprieť,postaviť a ísť daľej..aj ked to človeka mrzí..
4
Proste ako hovorí @hipi , hlavu hore a ukáž tým ľuďom, že sú chudáci, ver, nestoja ti za to. Poznám to, tiež ma to nebaví, ale nič iné neostáva.
5
ved to každý sme nejaký,bud nás tí ľudia podrža alebo sa na nás vykašlú..na mna osobne sa vykašlali a dostala som viac rozumu..a aj ked mi chýbajú.život ide dalej a beiem to tak,že aspoň sa vyfarbili

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: prajem každému požehnanú nedeľu okrem Matúša Šutaja Eštoka a ľudí čo chodia na festivaly...
- 2 Y4nn4: Veľmi ma mrzí že neviem kde mám tie moje bezdrôtové slúchadlá...v kaviarni pri susednon...
- 3 Alojzvajciar: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu.
- 1 Mytickaentita: prajem každému požehnanú nedeľu okrem Matúša Šutaja Eštoka a ľudí čo chodia na festivaly...
- 2 Luc.ka: Vcera mi teta predavacka v dmke pochvalila saty a povedala, ze v nich...
- 3 Chumaj: myticka katarina a ake pesnicky by si dala do tych playlistov? teda okrem kapely...
- 4 Mytickaentita: môj dream job je, že by som chodila po rôznych prevádzkach (fitká, ...
- 5 3kratadost: Sliedit po vypredajovych sekciach obchodov s nabytkom sa oplati. Velky palisandrovy regal za 200...
- 6 Ordinarygirl: Ledva som večer zaspala a zvyšok v komentári...
- 7 3kratadost: Ktoremu kokotovi napadlo dat sochu medveda v zivotnej velkosti na lesnu cestu hned za...
- 8 Ordinarygirl: Po dnešnom dni, kedy sa všetko, čo sa...
- 9 3kratadost: Prave som dosiahol vyznamny zivotny milnik. Mam jednu izbu, v ktorej je vsetok...
- 10 Abstraktdepres: Nádhera, apokalyptické počasie... Zamračené, vietor, hrmí. Cítiť vônu zmoknutej hliny a...
