24

y4nn4 > Čo ma nasralo

Ahojte, cítim potrebu sa z toho vypísať… Minulú sobotu mi zomrel strýko. Nebudem teraz rozoberať jeho osobnosť ani jeho činy. Ale zaráža ma to, čo si dovolila "jeho bývalá", alebo ako to vlastne nazvať (pokračovanie v komentári) Otvor fórum »
24. 5. 2026 19:47