26

thunderstorm > Čo ma potešilo

Čo je pre vás synonymom pre comfort food? Ako často si tieto pokrmy pripravujete? Čo je pre vás ten rozhodujúci "comfort" element - nenáročnosť na prípravu, senzorické kvality alebo nostalgia a previazanie daného jedla s detstvom? :) Otvor fórum »
11. 5. 2026 19:09