

Jasné, že k nám neprídu
18 komentov
1
kajooooooooooooooooooooooooooo
20. 9.sept. 2013 21:55
nech na slovensku pošlú nejáké plagáty, chcem zatepliť izbu
4
chcel som si pozrieť kto to je, a akú hudbu robí, ale... keď na youtube na prvej strane výsledkov pri mene interpreta nie je JEDINÁ komplet pesnička, tak... hmm... to je také... divné...
5
aha, one direction. suddenly i'm happy that no song was on the first page of search results...
7
Nieže by sa mi ešte páčili, ale stále mám follownuté ich Twittery a Instagramy a neviem čo
Takže je to na www.onebigannouncement.com
A zatiaľ tam ani Praha ani Bratislava nie je.
Takže je to na www.onebigannouncement.com
A zatiaľ tam ani Praha ani Bratislava nie je.
11
Tak ale možno to tam ešte pridajú, síce neviem čo to za kktina pridávať tie dátumy postupne, ale tak aspoň ešte nemusíte by Directionerky strácať nádej
14
@cupcake007 tak, počúvam ich hudbu, ale nechápem, prečo sa ich fanúšikovia musia tak volať Znie to ako nejaká sekta, chápeš?
15
Tak sú Belieberky, Smilerky, Selenatorky či čo to, potom Olly má MursArmy atď. Directionerky tam celkom zapadajú :ehm: Ale mne to ako nejaká sekta nepríde, skôr ako nejaká banda bláznivých fanúšičiek alebo čo (a teraz hovorím o všetkých tých "skupinách")

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.