Ena233
36-ročná žena, narcis
najnedávnejšie lognutie
16. 9.sept. 2015 22:04
6466 dní na BIRDZi
regnutá od 11. októbra 2008
OMG závisláci na TVD ! ! ! (koment)
10 komentov
1
luthien
2. 5.mája 2011 21:42
co co co?
3
skutočne nás čaká scéna, kedy bude Damon padať k zemi pri filme “Gone With the Wind” a oporou mu bude Elena
- niekto opäť povie “Nemôžem ťa stratiť!”, ale tentokrát to nebude Damon
- Stefan už nebude mať právo na niekoho sa hnevať – všetko čo sa stane bude len dôsledkom jeho konania
- plán Bonnie na zničenie Klausa sa nedarí
- finále bude krvavé a tento krvavý horor nebude súvisieť s Klausom
- Klaus bude trápiť Katherine
- kontrast s prvou sériou: tam vychádzalo všetko čo malo – tu sa pokazí všetko, čo sa pokaziť dá
- ZRADA! Do Mystic Falls prichádzajú temné časy..
- Elena ako dvojníčka má výhody o ktorých nikto nevie
- po obrade uvidíme zlú tvár Eleny
- na konci 21. dielu pochováme postavu, ktorá sa v tretej sérii nevráti!
- Jenna, Alaric, Liz, Matt, John – jeden z nich zomrie!
- John, Jeremy, Elena, Caroline, Matt a Stefan sú prítomní sú na pohrebe (tým sa nám výber zužuje)
- Elena vždy odpustí Damonovi – nezáleží na tom, čo urobil, koho zabil.. Vždy mu odpustí!
- Klaus zdrží show na pomerne dlhú dobu – aspoň kým spoznáme jeho rodinu (najmä otca)
- medzi hlavné heslá finále patrí FALOŠNÉ ŠŤASTIE, SMRŤ, SMÚTOK a PODVOD
- Maddox bol oveľa silnejší ako Bonnie a Greta je oveľa silnejšia ako Maddox
- finále bude v určitej miere podobné dielu “Deň zakladateľov” a veľa z toho, čo sme videli v oboch sériách bude zničené priamo pred očami postáv
- máte už Klausa dosť? Toto je len začiatok! Ďalšia séria bude venová tomu, ako Klaus oberie Elenu o všetko, na čom jej záleží – o všetko, čo miluje..
- mimochodom: Klaus nebude v poslednom dieli vôbec kľúčovou postavou – nebude vôbec dôležitý
- niekto opäť povie “Nemôžem ťa stratiť!”, ale tentokrát to nebude Damon
- Stefan už nebude mať právo na niekoho sa hnevať – všetko čo sa stane bude len dôsledkom jeho konania
- plán Bonnie na zničenie Klausa sa nedarí
- finále bude krvavé a tento krvavý horor nebude súvisieť s Klausom
- Klaus bude trápiť Katherine
- kontrast s prvou sériou: tam vychádzalo všetko čo malo – tu sa pokazí všetko, čo sa pokaziť dá
- ZRADA! Do Mystic Falls prichádzajú temné časy..
- Elena ako dvojníčka má výhody o ktorých nikto nevie
- po obrade uvidíme zlú tvár Eleny
- na konci 21. dielu pochováme postavu, ktorá sa v tretej sérii nevráti!
- Jenna, Alaric, Liz, Matt, John – jeden z nich zomrie!
- John, Jeremy, Elena, Caroline, Matt a Stefan sú prítomní sú na pohrebe (tým sa nám výber zužuje)
- Elena vždy odpustí Damonovi – nezáleží na tom, čo urobil, koho zabil.. Vždy mu odpustí!
- Klaus zdrží show na pomerne dlhú dobu – aspoň kým spoznáme jeho rodinu (najmä otca)
- medzi hlavné heslá finále patrí FALOŠNÉ ŠŤASTIE, SMRŤ, SMÚTOK a PODVOD
- Maddox bol oveľa silnejší ako Bonnie a Greta je oveľa silnejšia ako Maddox
- finále bude v určitej miere podobné dielu “Deň zakladateľov” a veľa z toho, čo sme videli v oboch sériách bude zničené priamo pred očami postáv
- máte už Klausa dosť? Toto je len začiatok! Ďalšia séria bude venová tomu, ako Klaus oberie Elenu o všetko, na čom jej záleží – o všetko, čo miluje..
- mimochodom: Klaus nebude v poslednom dieli vôbec kľúčovou postavou – nebude vôbec dôležitý
5
- Jenna, Alaric, Liz, Matt, John – jeden z nich zomrie! - tak to je Jenna nie? Ked je upir, je mrtva...
- po obrade uvidíme zlú tvár Eleny - to je aka?
- Elena vždy odpustí Damonovi – nezáleží na tom, čo urobil, koho zabil.. Vždy mu odpustí! - kto by mu pri pohlade do tych jeho oci neodpustil
- po obrade uvidíme zlú tvár Eleny - to je aka?
- Elena vždy odpustí Damonovi – nezáleží na tom, čo urobil, koho zabil.. Vždy mu odpustí! - kto by mu pri pohlade do tych jeho oci neodpustil
6
uff, tak to je na mňa trošku veľa....ale zaujímavé to je určite, len ten Klaus =/ je hrozný!
7
@luthien no to dúfam aj ja ale myslím že urobia upíra aj s Alarica, neviem prečo možno len môj blbý pocit
no to som na tú Elenu zvedavá...možno sa poháda so Stefanom alebo neviem fakt vôbec čo
a šak to je samozrejmé jemu by som odpustila aj keby ma zabil
no to som na tú Elenu zvedavá...možno sa poháda so Stefanom alebo neviem fakt vôbec čo
a šak to je samozrejmé jemu by som odpustila aj keby ma zabil
9
mne už od začiatku nie je sympatický, pre mňa je až moc krutý :/ a to že ešte narobí samé problémy...
10
Mne sa praveze Klaus paci Ked sa tak zlomyselne usmeje, aach
Myslis ze Alaric?
Nevadilo by mi to, len potom tam uz bude viac upirov/vlkolakov ako ludi, a to nebude najlepsie
Chudak Stefan, tak som ho lutovala
Aspon ze si Damon priznal chybu...
Myslis ze Alaric?
Nevadilo by mi to, len potom tam uz bude viac upirov/vlkolakov ako ludi, a to nebude najlepsie
Chudak Stefan, tak som ho lutovala
Aspon ze si Damon priznal chybu...

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: človek si nájde nejaké uzmieračiky, prečo sa tešiť na leto a potom sa...
- 2 Redpanda: Neznasam prehnane ukecanych ludi, co cely den bez prestavky len kecaju o sebe...
- 3 Redpanda: Ktore oblubene dovolenkove destinacie netuzite navstivit? Ak take vobec mate?
- 4 Alojzvajciar: Warhammer armada uz je v dome! Rad som vas spoznal.
- 1 Mytickaentita: človek si nájde nejaké uzmieračiky, prečo sa tešiť na leto a potom sa...
- 2 Redpanda: Neznasam prehnane ukecanych ludi, co cely den bez prestavky len kecaju o sebe...
- 3 Tulipanoo: dnes som sa v bazene pohadala so starym ujom, poslal ma naspat na...
- 4 3kratadost: Mestske technicke sluzby maju dar vzdy pokosit travu sice v najhorsom moznom case, ...
- 5 Redpanda: Ktore oblubene dovolenkove destinacie netuzite navstivit? Ak take vobec mate?
- 6 Alojzvajciar: Warhammer armada uz je v dome! Rad som vas spoznal.
- 1 Mytickaentita: človek si nájde nejaké uzmieračiky, prečo sa tešiť na leto a potom sa...
- 2 Redpanda: Co vlastne zvyknete robit v tychto horucich dnoch? Ziadna z mojich fav vonkajsich cinnosti...
- 3 Redpanda: Neznasam prehnane ukecanych ludi, co cely den bez prestavky len kecaju o sebe...
- 4 Tulipanoo: nemam Boha pri sebe a po neuspesnom rande so 40tnikom idem chlastat v piatok...
- 5 3kratadost: Konecne mam dostatok klimatizacii na kompletne pokrytie mojej skromnej chyze. Oficialne je to tu...
- 6 Kviatek: Dopiče, divím sa, že ešte nejaký cigán z ulice nie je Mr....
- 7 Tulipanoo: dnes som sa v bazene pohadala so starym ujom, poslal ma naspat na...
- 8 Abstraktdepres: Fico je kokot!
- 9 Kobra: Tak už sú známe prvé hovno kapely ktoré vystúpia na tej smeráckej fraške. Jebnutý...
- 10 Tulipanoo: chcela by som ist strasne na Websummit do Lisabonu, drzte mi palce aby...
