

aj tak bude Damon s Bonnie nakoniec
10 komentov
1
1ivanushka1
13. 8.augusta 2010 23:00
iank tiež si myslím lebo aj v piatej knihe vraj spolu niečo majú
5
tak to by bol z nich krásny pár čarodejnica a zlý upír
6
Si myslite, ze budu spolu??? Kks to by mi nenapadlo... ci to je v knihach?
Nehodia sa spolu Co by Damon robil s carodejnicou?
Nehodia sa spolu Co by Damon robil s carodejnicou?
7
@luthien ja si aj tak myslím, že spolu nakoniec budú....lebo Damon je ten zlý a ona ho nemá rada, teda vlastne nemajú sa radi navzájom ale nakoniec budú spolu....
aj v knihe by mali niečo riešiť ale na knihu sa nespoliehať...to je iné ako kniha
aj v knihe by mali niečo riešiť ale na knihu sa nespoliehať...to je iné ako kniha
8
Ja som knihy citala vsetky, ale nejako si nespominam...
No mozne je vsetky, citala som, ze v novej serii sa z dobreho stane zly a zo zleho dobry... takze sa vymeni pozicia Stefana a Damona.
A tiez som citala ze jedna z postav zomrie... zeby Jeremy tym, ze sa premeni na upira?
No mozne je vsetky, citala som, ze v novej serii sa z dobreho stane zly a zo zleho dobry... takze sa vymeni pozicia Stefana a Damona.
A tiez som citala ze jedna z postav zomrie... zeby Jeremy tym, ze sa premeni na upira?
10
Ani ja sa neviem dockat Momentalne som dopozerala znova prvu seriu od zaciatku a pozeram si aj videa na YouTube, kde su intervia s nimi

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
