Elemia
11-ročný chalan, asexuál
najnedávnejšie lognutie
30. 11.novembra 2025 18:09
6889 dní na BIRDZi
regnutý od 2. apríla 2007
» dennikn.sk/685511/nezakazu...
vraj mudr.: "Nechápem napríklad, prečo sa vyraďujú sladké nápoje zo školských automatov."
čo slovo, to perla.
vraj mudr.: "Nechápem napríklad, prečo sa vyraďujú sladké nápoje zo školských automatov."
čo slovo, to perla.
12 komentov
1
tangerina
23. 2.febuára 2017 08:59
najlepšie je, keď študovaného človeka, opravujú ľudia, ktorí k svojim "múdrostiam" prišli z článkov na internete -.-
8
@5 a podľa čoho usudzuješ, že trepká? podľa toho, čo si si prečítala niekde na "múdrych" stránkach na nete, že? -.-
@6 veď ona hovorí, že vegáni to tvrdia
@6 veď ona hovorí, že vegáni to tvrdia
9
@tangerina podľa zdravého rozumu. ten je niekedy omnoho viac, než písmenká pred/za menom.
okrem toho, ona si myslí, že kvôli tomu poniektorí jedinci odmietajú med. čo je samozrejme hovadina. buď je blbá, alebo sa z týchto jedincom jednoducho neprofesionálne vysmieva a ich životnú filozofiu znevažuje.
je to proste celé zle.
okrem toho, ona si myslí, že kvôli tomu poniektorí jedinci odmietajú med. čo je samozrejme hovadina. buď je blbá, alebo sa z týchto jedincom jednoducho neprofesionálne vysmieva a ich životnú filozofiu znevažuje.
je to proste celé zle.
11
Aj by som sa opýtal, prečo niektorí jedinci odmietajú med (lebo na rozdiel od mäsa/mlieka/vajec to absolútne nechápem), ale asi by to skončilo hádkou plnou absurdností
12
@antifunebracka prečo by? ide o etický pohľad na včely. tak isto, ako majú poniektorí názor, že nebudú sa priživovať na kravičkách a ovečkách a rybách a pod. prostredníctvom ich tiel či toho, čo vyprodukujú, tak isto sa poniektorí nechcú priživovať ani na včelách, ktoré podľa týchto sú využívané človekom, ktorý ich "pestuje" a im kradne ich med.
je to ich pohľad na svet. nikomu tým neubližujú. tak prečo nie? a prečo to znevažovať práve napr. vetou pani doktorky o mede na nožičkách včiel.
je to ich pohľad na svet. nikomu tým neubližujú. tak prečo nie? a prečo to znevažovať práve napr. vetou pani doktorky o mede na nožičkách včiel.
13
@elemia Veď ja nevravím, že niekomu ubližujú, len majú veľmi naivný, neinformovaný pohľad na celú vec. Včelári ich nijako nevyužívajú, práve naopak, príkladne sa o ne starajú, chránia ich a ošetrujú. Na pomýlené presvedčenia treba poukazovať, inak ich zo spoločnosti nedostaneme. Funeb.

Napíš svoj komentár
- 1 Tequila: moja najoblubenejsia pesnicka od stephena hawkinga www.youtube.com/watch?v=PMX...
- 2 Retromaniak: youtu.be/SOniLye9Gj8...
- 1 Retromaniak: youtu.be/uEunvAab-b4...
- 2 Tequila: moja najoblubenejsia pesnicka od stephena hawkinga www.youtube.com/watch?v=PMX...
- 3 Raketak: " Creationists expect the universe, and a whole other world after death, ...
- 4 Retromaniak: youtu.be/SOniLye9Gj8...
- 1 Willbebetter: Milan Dubec je uplny traged, jeho myslienkove pochody su uplne mimo, prepocitavat...
- 2 Willbebetter: Kinqy party bola fakt velka blbost
- 3 Tulipanoo: moje tohto mesacne pms ma hitlo tak, ze si googlim, v akej...
- 4 Limitles: heh epiho mailing list v komente , Na old maile mam tiez skvosty...
- 5 Tequila: zaplaval som si vo vysokych tatrach medzi kryhami. bolo to... trosku znesitelnejsie, nez...
- 6 Tulipanoo: oke, uz si nechcem zaobstarat dieta, namiesto toho chcem ist do Mexika...
- 7 Willbebetter: Jezis a hej. Odhodlala som sa booknut si kadernicku za 100evri
- 8 Retromaniak: youtu.be/uEunvAab-b4...
- 9 Mefistofel: Je to tu mŕtve, tak tu aspoň pekná skladba ...
- 10 Manutdman: R.I.P. diakritika na iOS 26.2.1 tak dodrbať klávesnicu na mobile…