Elay
33-ročná žena, na chlapcov
najnedávnejšie lognutie
8. 3.marca 2020 16:46
5624 dní na BIRDZi
regnutá od 25. júla 2010
čo vám vadí na vašom partnerovi? myslíte si, že je z časti aj chyba vo vás, že to tak vnímate,?
13 komentov
1
patrixo
3. 3.marca 2020 19:54
vobec nic a je to super
4
pýtam sa preto, lebo mám pocit, že mi toho vadí mrte veľa a sú to najmä negatívne vlastnosti, ktoré mal aj môj otec a som si vedomá toho, že to mám proste asi z detsva, ale nedokážem sa cez to preniesť a cítim sa trochu ako psychopat. čo mám robiiiť
10
vadia mi jeho reakcie v niektorych konkretnych situaciach ktore su sposobene par povahovymi crtami, no myslim si, ze to ze mi to vadi je do velmi velkej miery sposobene mnou. jednoducho ze objektivne nemam ziadny extra dovod na to aby mi to vadilo alebo ma to vytacalo, ale presne ako ty hovoris triggeruju ma casto veci ktore mi pripominaju minulost.. rodicov, byvalych partnerov atd. a mam potom neadekvatnu reakciu. a vo velmi vela situaciach si donho premietam len svoje vlastne komplexy a insecurities. cize si zle vysvetlujem situacie len preto ze sa nepriamo dotykaju nejakej veci na ktoru som citliva - da sa povedat ze som vztahovacna.
cize aby som to zhrnula, myslim si ze moj frajer je vynimocne skvely muz a velmi casto som neprimerane neprijemna, vytocena, robim dramu ci prehanam. urcite ma svoje chyby ale preboha kto nie a ja vkladam hrozne vela energie do toho aby som sa naucila ich tolerovat namiesto vyzdvihovania ich a casto skoro umyselneho vyhladavania. a myslim ze robim celkom pokrok. a hrozne si vazim ze ma zvlada aj ked som tak strasne hard to handle on vzdy povie ze tych 90% casu so som uzasna, mila, starostliva, dobra a neskonale ho lubim su dobra cena za tych 10% casu co sa k nemu spravam jak prijebana xD ale ja sa sem tam bojim ze to so mnou vzda, lebo viem ako velmi je to narocne. no zaroven si viem aj velmi rychlo uvedomit ze sa spravam neadekvatne a to co mi na nom vadi mi nema preco vadit a ospravedlnim sa. to je velmi dolezita vec. sorry ak som dost odbocila od otazky
cize aby som to zhrnula, myslim si ze moj frajer je vynimocne skvely muz a velmi casto som neprimerane neprijemna, vytocena, robim dramu ci prehanam. urcite ma svoje chyby ale preboha kto nie a ja vkladam hrozne vela energie do toho aby som sa naucila ich tolerovat namiesto vyzdvihovania ich a casto skoro umyselneho vyhladavania. a myslim ze robim celkom pokrok. a hrozne si vazim ze ma zvlada aj ked som tak strasne hard to handle on vzdy povie ze tych 90% casu so som uzasna, mila, starostliva, dobra a neskonale ho lubim su dobra cena za tych 10% casu co sa k nemu spravam jak prijebana xD ale ja sa sem tam bojim ze to so mnou vzda, lebo viem ako velmi je to narocne. no zaroven si viem aj velmi rychlo uvedomit ze sa spravam neadekvatne a to co mi na nom vadi mi nema preco vadit a ospravedlnim sa. to je velmi dolezita vec. sorry ak som dost odbocila od otazky
11
@h8u nie, nie, presne to so chcela počuť! "a ja vkladam hrozne vela energie do toho aby som sa naucila ich tolerovat namiesto vyzdvihovania ich a casto skoro umyselneho vyhladavania. " to je asi to čo musím spraviť, predtým ako všetko zničím svojou snahou urobiť z neho dokonalého človeka. sme spolu len krátko a na moje dohováranie reaguje tak, že sa schúli do klbíčka a tvári sa ako previnilé šteniatko, ale verím tomu, že časom ho to istotne prestane baviť Ďakujem!
12
Vadi mi par hluposti, ale nic doleziteho - zasadne prevazuju pozitiva, vdaka tomu som sa za neho aj vydala a zatial som to ani na moment nelutovala. Snazim sa ucit byt tolerantejsia a nerobit dramu z malickosti, pretoze je to otravne, neprijemne a neferove, kedze on mne toleruje bez mihnutia oka a bez vycitky horsie veci - hlavne nepredvidatelne vykyvy nalady. Takze v suhrne nemam pravo mu nic moc vycitat a snazim sa ani to tak sama v sebe nebrat, ze by mi nieco na nom vadilo. Ja som vseobecne velmi kriticka voci vsetkym (a uplne najviac voci sebe), takze to vnimam skor ako moj problem, ked mi nieco vadi.
13
vies co ak ta to upokoji, v poslednej dobe si stale viac a viac myslim ze toto je problem velkej vacsiny zien my sme spolu tiez len pol roka no prave mi pride ze najdolezitejsia vec je vediet to identifikovat a naozaj uprimne si to priznat.. a skusat na tom pracovat, pretoze podla mna sice je toto problem velkej vacsiny zien, ale este vacsia vacsina z nich si to v zivote neprizna cize ak si to prizname uz mame z polovice vyhrate.. teraz nehovorim ze mame chlapom vsetko tolerovat a vsetku vinu hadzat na seba.. ale je fakt treba skusit objektivne zhodnotit do akej miery je ta jeho vlastnost realny problem alebo tolerovatelna vec.. tak vela stastia!

Napíš svoj komentár
- 1 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 2 Dezolat: Wuuuu! Prisiel som nato ako vydrbat s konsolidaciou ako hobby zivnostnik. urobit si sro...
- 3 Lytaryta: hej jo, blog napísem asap cca za chvílu, ...
- 4 Lytaryta: Komissar Kluzó ~ Prípad firemnej umyvárky a wc-ciek, lavatories.. ...
- 5 Protiuder22: < 3 www.youtube.com/watch?v=e6B...
- 1 Willbebetter: Mam velku radost, som v office ja a 10 ITckarov a vsade v...
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 3 Bebekex: 17 rokov som nemala kratke vlasy. It's tiiiiiiiiime
- 4 Lejla32: Ja uz fakt neviem ci ma nieco prekvapi z Rakuska..oficialny list z uradu, ...
- 5 3kratadost: Pokial ide o energetiku, vzdy som vedel, ze FR to vymysleli celkom...
- 6 Dezolat: Wuuuu! Prisiel som nato ako vydrbat s konsolidaciou ako hobby zivnostnik. urobit si sro...
- 7 Lytaryta: ^^ ^..No to som si aj myslela, ze...
- 8 Raketak: mojej babke aj dedovi prisiel 13 -ty dochodok ... kazdy dostal po 667 eur...
- 9 Domek: Moje hity youtu.be/KhbuNZ8p3hg...
- 10 Lytaryta: hej jo, blog napísem asap cca za chvílu, ...
- 1 Retromaniak: Viem variť iba jednoduché mizerné jedlá, z ktorých som onedlho tak či tak...
- 2 Willbebetter: Mam velku radost, som v office ja a 10 ITckarov a vsade v...
- 3 Mytickaentita: Cítim sa tajomne.
- 4 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 5 Bebekex: 17 rokov som nemala kratke vlasy. It's tiiiiiiiiime
- 6 Casey77: 6:15 si vykračujem po námestí na vlak. Rád chodím vlakom. Rád sa ráno prejdem...
- 7 Ladydoga: Ešte aj bicykel mi ukradli z kočikárne v baráku, môžem mať ja väčšiu...
- 8 Nahodnyokoloiduci1: @azizi to bude tym ze mas brutalnu podvahu,...
- 9 Lejla32: Ja uz fakt neviem ci ma nieco prekvapi z Rakuska..oficialny list z uradu, ...
- 10 Luc.ka: Vyjde este niekedy slnko? zachvilu aj kvety na parapete zdochnu
