Domek
27-ročná žena, veriaca v seba
najnedávnejšie lognutie
dnes 19:42
3120 dní na BIRDZi
regnutá od 4. júna 2017
Sledujete niekto Teal Swan? Pripadne ste čítali nejaké knihy od nej? Ak áno, aké z nej máte dojmy?
7 komentov
2
@protiuder22 @1 The Deep End som zachytila aj ja. Verím tomu, že to tak mohlo byť zostrihané, pretože sme v takej dobe, kedy sa pokrikuje po cenzúre, ale pretláčajú sa úplne choré princípy. Ja som s "ňou" v "kontakte" iba krátko, ale z jej vyjadrení cítim, že sú logické a neškodné, pretože sa týkajú iba uvedomenia, aj keď možno nie štýlom, na ktorý sú ľudia zvyknutí. Sledovala som zatiaľ hlavne jej videá o osobnom rozvoji, čo vyzeralo naozaj zaujímavo a poučne ďakujem inak za Tvoju reakciu
3
Keď to s tebou rezonuje, tak prečo nie Aj tak v týchto veciach nakoniec vždy ide čisto o tvoju skúsenosť. Bez ohľadu na to, čo hovoria druhí. Človek si všetko musí overiť na vlastnej priamej existencii.
4
mám z nej husiu kožu aj napriek tomu, že veci ktoré hovorí sa mi veľa krát páčia. proste niečo z nej cítiť, možno je mimozemšťan
5
Mne osobne nesedi prejavom, je v nom nieco chladne, akoby neuprimne, naskladane holé fakty za faktami. Necitim z toho nieco co tam potrebujem, tazko sa to opisuje. Ale viem o ludoch ktorym dost sadla a pochvaluju si. Mozno su to len iste vibes, s ktorymi niekto bud vibuje alebo nie.

Napíš svoj komentár
- 1 Dreyjir: Kedy naposledy ste spochybnovali svoju heterosexualitu? Ja dnes
- 2 Teal: Keď ste si ma navarili, tak si ma aj zedzte!
- 3 Tulipanoo: mam taky plan, ze o 5 mesiacov, ked mi skonci skusobka a...
- 4 Raketak: ... isto Milkinis vyraba Milka ? preco su tie Milkinis taky shiiiiit ? ...
- 5 3kratadost: Creme Brulee, ale karamelizovany med miesto cukru. To je to, co ten...
- 6 Nahodnyokoloiduci1: @11monika11 je to fakt velmi surne
- 7 Lytaryta: sakra, ten optic.router Sagemcomm 5670 AX sa restartuje a vypadáva nejmín 20...
- 8 Patrixo: Kedy už konečne napanne ten sňach sťem sa so synkom sánkuvať
- 1 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 2 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 3 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 4 Kobra: Na Ferovy si internet zgustol. Navyše, prišiel o všetko. Ospravedlnil sa, všetko...
- 5 Lejla32: Potrebujem dnes večer okolo 17 este odoslať balík, tak aby prišiel do Vianoc....
- 6 Dreyjir: Kedy naposledy ste spochybnovali svoju heterosexualitu? Ja dnes
- 7 Lytaryta: njn, títo (nejmín) 2, LostinDark, a Teal - alejo, mozu...
- 8 Teal: Keď ste si ma navarili, tak si ma aj zedzte!
- 9 Milgamman: Reálne sa mi tu nedá nahrať fotka z nového mobilu. To je slayáda
- 10 Majky538: Isiel som do BA na vecierok, kde som poznal len jedneho kolegu, ...
- 1 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 2 Willbebetter: Mam velku radost, som v office ja a 10 ITckarov a vsade v...
- 3 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 4 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 5 Bebekex: 17 rokov som nemala kratke vlasy. It's tiiiiiiiiime
- 6 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 7 3kratadost: Zacinam mat silno negativny vztah k bruseniu superoceli... Strasne vysoky skill floor.
- 8 Kobra: Na Ferovy si internet zgustol. Navyše, prišiel o všetko. Ospravedlnil sa, všetko...
- 9 Abstraktdepres: Ten SPS kurier je hrozný. 15teho mu firma dá balík a ani 18teho ho...
- 10 Lejla32: Ja uz fakt neviem ci ma nieco prekvapi z Rakuska..oficialny list z uradu, ...
Ale ktovie. Sledujú ju tisíce ľudí a možno im to v niečom pomáha. Záleží od človeka. Jej knihy som nečítal, tak nemôžem hodnotiť.