

Nech je požehnaný ten, kto ochránil detské srdce pred zúfalstvom. (George Bernanos)
33 komentov
1
sion
6. 7.júla 2012 01:01
klobúk dolu
5
Skús Activiu tá pomáha proti nafúknutému brušku. confused:en nech je všetko OK.
7
strašne sa mi k tomu brušku lúbi to tričko ale uplne ako by sa aj to tričko na bábo tešilo
8
@lawey to tričko som si kúpila asi 2 dni pred tou fotkou, lebo sa tak usmievalo na moje bruško v obchode.... presne ako hovoríš
13
mne sa tak strašne moc páčia tieto tehotenské brušenká
ja keď raz budem tehotná tak budem chodiť s odhaleným brúškom nech všetci vidia aká som šťastná, že ho mám
ja keď raz budem tehotná tak budem chodiť s odhaleným brúškom nech všetci vidia aká som šťastná, že ho mám
14
@majo ešte bude raz taký veľký no neboj...
@greyness aj mne sa páčili dokiaľ také sama nemám a neviem čo všetko také bruško obnáša... okrem toho že ťa všetko ťahá, bolí, drobec ťa kope a najlepšie keď dostaneš pecku do obličiek, nemôžeš poriadne vstať z postele, každú chvíľu sedíš na záchode, na slnku odpadávaš, no môžem písať do rána... tak jediné čo ti potom robí radosť je fakt už len keď cítiš drobca gúľať sa a že to celé tehu vyzerá pekne
@greyness aj mne sa páčili dokiaľ také sama nemám a neviem čo všetko také bruško obnáša... okrem toho že ťa všetko ťahá, bolí, drobec ťa kope a najlepšie keď dostaneš pecku do obličiek, nemôžeš poriadne vstať z postele, každú chvíľu sedíš na záchode, na slnku odpadávaš, no môžem písať do rána... tak jediné čo ti potom robí radosť je fakt už len keď cítiš drobca gúľať sa a že to celé tehu vyzerá pekne
15
mne je jasné, že to neni len tak, že som tehotná a som super
a je jasné, že kým si to žena sama nevyskúša tak fakt sa môže vzrušovať len nad tým aké je to zlaté
a až neskôr pochopí, že to vôbec nie je len zlaté ale aj vyčerpávajúce ale stojí to určite za to
a je jasné, že kým si to žena sama nevyskúša tak fakt sa môže vzrušovať len nad tým aké je to zlaté
a až neskôr pochopí, že to vôbec nie je len zlaté ale aj vyčerpávajúce ale stojí to určite za to
16
@greyness tak, tak, ako hovoríš, stojí to za to ale to poviem aj tak až budem môjho Lea držať v rukách
17
Srandujem ,lenvzdy ked vidim tehotnu zenu s taktm bruchom ta mi to pride desive akokeby tam mala nejake mal monstrum
19
@nietimekki nenapisala som ze monstrum ale ze to vyzzera ako keby tam mala nejakeho votrelca..a najkrajsia?..ako pre koho..mne sa deti nepacia a tehotenske brucha este viac
22
@salkoo nie je to tak dlho čo si aj ty bola ,,len´´ plod a keby ťa mama nedonosila ani tu teraz nepíšeš, tak aspoň trocha úcty keď už sa ti nepáčia ´´také veci´´ poprípade sa nevyjadruj, aspoň nikoho neurazíš a ani tvojho názoru sa nikto nedotkne a nemyslím to v zlom
@nietimekki a ty to nerieš, od ,,maminkovania´´ som tu ja, je to moje brucho a moje dieťa tiež to nemyslím v zlom a ďakujem že si sa ma chcel zastať
Ďakujem za pozornosť dzeci moje
@nietimekki a ty to nerieš, od ,,maminkovania´´ som tu ja, je to moje brucho a moje dieťa tiež to nemyslím v zlom a ďakujem že si sa ma chcel zastať
Ďakujem za pozornosť dzeci moje
28
pred mesiacom som sa bala ze aj ja s takym budem chodit ale nastastie len plany poplach tak sa uplne vytesujem ze pravo takychto fotiek mozem prenechat inym
vela stastia
vela stastia
29
Juu .. Gratulujem a nech to všetko dobre dopadne ! ..
Mimochodom super tričko aj klobúčik ..
Mimochodom super tričko aj klobúčik ..

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥