

Obrázok
9 komentov
1
pawlo
23. 6.júna 2008 20:27
Ceruzka sa nepapá
3
Takze to musiis nieco zabit aby si to mohla ziest? Mno.... Good Hunting.... to tam nemate ziadny bufet alebo nieco.
Ne.... pockaj, chces byt modelkou ale miesto papiera zeres cerusky ne?
Ale ne, inak... Nice foto, vypadas byt vpohode.
Ne.... pockaj, chces byt modelkou ale miesto papiera zeres cerusky ne?
Ale ne, inak... Nice foto, vypadas byt vpohode.
4
no s tou modelkou bolo dobre nahodou zvladnem aj cokoladu
a iba tak by the way teraz momentalne vizeram lepsie
a iba tak by the way teraz momentalne vizeram lepsie
6
Well....1. si vpohode, Je lepsie robit taketo drobnosti nez nieco strasne len aby si uputala pozornost koli ludom ktory stebou aj tak v buducnosti nebudu. Ja som disciplinovany typ, drzim sa svojich pravidiel a slubou, porusim ich len ak to je maximalne nutne, nikdy som nejak moc v skole newiwadzal, a ked robis taky ten drobny humor pod poklickou tak to je fajn.
A ani ja som newipadal cool na tej fotke co som ti poslal okrem toho to bolo 3,5 roka dozadu, bol som chory, rodina sa zdesila ze vypadam hrozne tak som sa odfotil. Tak vidis ani moj prvy dojem nebol zrovna Showtime.
Ked sa zmocnim nejakeho fotaka tak nieco sem poslem.
P.S. CocaCola sa nekuse
A ani ja som newipadal cool na tej fotke co som ti poslal okrem toho to bolo 3,5 roka dozadu, bol som chory, rodina sa zdesila ze vypadam hrozne tak som sa odfotil. Tak vidis ani moj prvy dojem nebol zrovna Showtime.
Ked sa zmocnim nejakeho fotaka tak nieco sem poslem.
P.S. CocaCola sa nekuse
7
OMG... ci vlastne cokolada, sry ale uz 3den pijem len coly a ked vidim co-- tak sa mi zjavi Cocacola.
Tak teda inak
P.S. CocaCola Ruless!
Tak teda inak
P.S. CocaCola Ruless!
8
no aj ja by som sem mala dat nieco nove lebo prave teraz som si dala urobit ofinu

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Spomíname ♡ -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
