Dannyd14
30-ročný muž, asexuál, veriaci v seba
najnedávnejšie lognutie
4. 5.mája 2025 07:37
5411 dní na BIRDZi
regnutý od 3. októbra 2011
Trencin hra vynikajuco, som velmi milo prekvapeny, ze sa nezlakli tak tazkeho supera a busia do plnych . Ak to udrzia, tak verim, ze prejdu v pohode do EL
Komenty k statusu
1
torpedo08
9. 8.augusta 2018 21:15
Skvely vykon to necakal asi nikto
2
tazky podla mena sice favorit, ale urcite nie neporazitelny... je to super..
skoda ze slovan tapa
skoda ze slovan tapa
3
@johnysheek tak pred 2 rokmi vyhrali ligu a boli ucastnikmi LM minuly rok, preto tazky super. Skor som viac veril, ze Slovan prejde cez Rapid, ale je to presne naopak. Dufam, ze aspon TN a TT to zvladnu.
4
No, to sice suhlasim, ale tu LM hrali kvoli vitazstvu v lige a HOL sutaz uz zjavne nema tu kvalitu ako kedysi. A ine vysleky FEY velmi nemal..
Ako nevravim, ze som cakal co i len vitazstvo AS, uz vobec take.. ale urcite je to pre mna mensie prekvapenie ako napr kedysi Petrzalka Celtic..
A nastastie to nakoniec zvladol i Slovan.. je to pekne rozohrate pre vsetkych troch..
Ako nevravim, ze som cakal co i len vitazstvo AS, uz vobec take.. ale urcite je to pre mna mensie prekvapenie ako napr kedysi Petrzalka Celtic..
A nastastie to nakoniec zvladol i Slovan.. je to pekne rozohrate pre vsetkych troch..
5
No Feyenoord bol len papierový favorit,na základe historie klubu, ale už kvalitu ako kedysi nemá, ani aktuálnu formu. Ale od médií a verejnosti určite dostanú veľkú kritiku, tak do odvety pôjdu s maximálnym nasadením, budú si dávať veľký pozor, ale budú sa musieť aj tlačiť dopredu,ak chcú s tým výsledkom niečo urobiť, a to by mohol Trenčín využiť na protiútoky.
Slovan tiež dobrý výsledok, ale budú to mať ešte náročné, lebo rapid strelil vonku gol, doma im stačí 1:0.
Slovan tiež dobrý výsledok, ale budú to mať ešte náročné, lebo rapid strelil vonku gol, doma im stačí 1:0.

Napíš svoj komentár
- 1 3kratadost: Neexistuje odbor, v ktorom sa ludia nemaju radi viac nez technici plynovych kotlov....
- 2 _teal: ✦︎ youtu.be/FsqFn8f2gyo...
- 3 Majky538: Vysiel som z vytahu a tak do 10s vypadla skoro v celom meste elektrina...
- 4 Raketak: Nikdy nepochopim naco su ludom bazeny ... das na to pomaly 20 - 30-tisic...
- 1 Mytickaentita: došlo mi, že každý rok krámujem dokopy 3 mesiace z 12tich. je toto...
- 2 Redpanda: Ked raz budem velka, chcem mat svoju vlastnu vranu!
- 3 Redpanda: Vzdy ked mam do jedneho dna nasekanych kopec aktivit bez minuty oddychu, mam...
- 4 Raketak: Moja tučná teta sa na mňa nahnevala lebo som jej povedal, aby schudla...
- 5 Y4nn4: Urna v ktorej sa nachádza strýkov popol je v špajzi...nič iné si ani nezaslúži
- 6 3kratadost: Neexistuje odbor, v ktorom sa ludia nemaju radi viac nez technici plynovych kotlov....
- 7 Chumaj: Vcera som dal kurve tringelt 5! lebo bankomat nedáva 5e bankovky, a mal...
- 8 Alojzvajciar: Vo FRESHi: -"Šéfe, na koľko dnes nastavíme výkon chladničky nápojov?" ...
- 9 3kratadost: Strasna veda to brusenie nozov. Ked uz som si myslel, ze to viem,...
- 10 Raketak: Vcera som pozeral krasny film , , Arranged " z roku 2007...
