

este z cias foxkids a jetix ..
21 komentov
1
netrag
13. 7.júla 2013 23:28
spomienky...veľmi dobré spomienky
2
tri kamaradi a jerry su vsetky diely na YT? ja to mam uz okukane desat krat vsetko
3
@depropex ono vsetko toto sa da najst na YT ale tak ta nostalgia ako som utekala k TV aby som to postihala vsetko
4
jj to pamatam zlate casy ked som si vymyslel chorobu aby som mohol doma kysnut a kukat cely den rozpravky boze to bolo
5
Andy bol najlepší Vďaka nemu nás napadli isté nápady za ktoré sme mali potom problémy staré , dobré časy .
8
@depropex jj , ja som obcas ani nejedavala, lebo som nemohla jest v obyvacke, tak som radsej hladna bola
@matus123 ake akeeee napriklad ?
@hoperpohroma a na tottaly spice pamatas ? ci jak sa to pise ...
@matus123 ake akeeee napriklad ?
@hoperpohroma a na tottaly spice pamatas ? ci jak sa to pise ...
9
spies pamatam, ale to som uz nemusela tolko, nemalo to ani nejaky extra dej ani to nebolo take vtipne, ako tie 4 vyssie
11
@hoperpohroma no presne, len sa mi to nechcelo googlit .. a tak ked uz nic neslo tak sa to dalo alebo " vunč punč " ale tak toto hore to je taka stara klasika
16
no jasnacka este mi tam chybaju totally spies tie som tiez rad kukaval
17
@lem0n noooo presne si pamatam ze ako male sme s kamoskami sa na nich hrali, uplne ako jebnute... inak viem ze som strasne mala rada foxkids a ked sa to zmenilo na jetix tak som to kukala coraz menej ...
19
20
@lem0n ja si dám facana velice rada, aspoň farbu chytiim ... ale ty si daj ten veniec upletený! pupušúúúúú!

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra

