

Práca padla ide sa víkendovať
17 komentov
1
anjeliceq
21. 8.augusta 2015 23:41
Pacia sa mi tvoje tunele! su to tunele, nie?
2
? Nevedela som ze je znova v mode davat cudzie fotky za svoje....
4
5
6
@ceciak asi to viem lebo je moja? Mam ju na fb,insta... ako fajn len sa cudujem ze ti nie je trapne
8
@MonForgotten Tak to som potom polichotený že máš moje fotky na FB a insta... čo sa týka ústrojenstva tam dole máš všetko v poriadku?
9
Tie bugy vedia znicit image
Nechces nieco so sebou urobit? Vyzeras otrasne
Nechces nieco so sebou urobit? Vyzeras otrasne
10
@ceciak ako kludne ti pofotim byt....Ale vies co? Spravim ti laskavost a tuto debatu ukoncim... Chudakmi ako ty sa nema zmysel zaoberat....
11
@MonForgotten Veď ale ty tu o čom píšeš? Si si určite istá že k dobrej fotke? Pretože na fotke som vo výťahu, som tam ja predpokladám že ty si baba takže vyzeráš trošku inak (asi ako na fotke) a neviem čo tu splietaš s bytom Ale ako bavím sa
15
@ceciak tak sa ospravedlnujem ale ukazuje inu fotku... Strapnila som sa na sto milion rokov. Super ale prepac nechcela som ta nejako urazit
16
:happy:
tento bug-feature potom pls nechat ! :p
@MonForgotten - akú fotku si tu videla ? sak lebo on jupridal túto fot o 22:38, včera, a široko-dalejko k tomuto času tam nemáš žiadnu tvoju pic
tento bug-feature potom pls nechat ! :p
@MonForgotten - akú fotku si tu videla ? sak lebo on jupridal túto fot o 22:38, včera, a široko-dalejko k tomuto času tam nemáš žiadnu tvoju pic

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...