

Queens of Pole Dance 2014 (by George Dostál) - Backstage
11 komentov
1
nnatka
3. 3.marca 2014 19:01
sovienka, wíí.
3
ešte tie sovicky na slovensku nevysli z mody? v anglicku uz hej.. ale vsetko trva pokial sa to sem dostane
6
@sakul to je momentálne bezpredmetné, ja som skôr narážala na to, že ,,ešte nevyšli z módy?" - lebo aj keby si to slečna dala len kvôli tomu, nemení to nič na tom, že to už nepôjde doleee! to nie sú pančuchy čo sa vyzlečú
7
@sabnacke predikcia draha.. predikcia, chapes nie?
ale na druhej strane.. ved jasneeeee.. je mi to jedno, nekritizujem jej to vobec
ale na druhej strane.. ved jasneeeee.. je mi to jedno, nekritizujem jej to vobec
8
@7 možno si to dala, lebo sa jej to páči a nie že predikovala, že to bude dlho v móde, alebo čo
btw netuším čo to je za sovu
btw netuším čo to je za sovu
9
@EFYKS @sakul
určite som jedna z tých osôb čo si dajú motýla preto lebo motýl je v mode ani handry nenosím preto lebo sú v mode ale pre niečo iné asi
ak si niekto dá kérku preto lebo sa mu páči, tak nech si ju dá preto lebo sa mu páči, to ma netrápi ani najmenej..ja k tým osobám však nepatrím
určite som jedna z tých osôb čo si dajú motýla preto lebo motýl je v mode ani handry nenosím preto lebo sú v mode ale pre niečo iné asi
ak si niekto dá kérku preto lebo sa mu páči, tak nech si ju dá preto lebo sa mu páči, to ma netrápi ani najmenej..ja k tým osobám však nepatrím
10
no ja som svojim komentárom chcel povedať, že sa ti tá sova možno páči a preto ju tam máš, ale podľa komentáru:
"ak si niekto dá kérku preto lebo sa mu páči, tak nech si ju dá preto lebo sa mu páči, to ma netrápi ani najmenej..ja k tým osobám však nepatrím"
som sa asi mýlil
"ak si niekto dá kérku preto lebo sa mu páči, tak nech si ju dá preto lebo sa mu páči, to ma netrápi ani najmenej..ja k tým osobám však nepatrím"
som sa asi mýlil

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
