

tu vyzerám byť veľmi tučný ale nie som!
19 komentov
1
n0win0u
19. 6.júna 2010 21:18
ten kozustek mas super bromo !!!
3
@blacky Ale všímaj tie tesáky, budeš mu musieť navrhnúť niečo fakt výhodné, aby šiel od svojej panej bez boja
4
@hnisavica barsjake maso a je vybavene si myslim ak je dobrej povahy ( a on urcite je )
@blekota staci, ked sa rozhodne on !
@blekota staci, ked sa rozhodne on !
5
@n0win0u Ale bársjaké, len ak nie sú iné návrhy, a doma mu ponúknu ako protiváhu určite lepšie! ...toto bude ešte drahá záležitosť
6
@hnisavica v tom samotnom momente jeho rozhodovania, mu nemusi nikto okrem nas nic ine ponukat, a rozhodne sa podla toho.. navyse pozna teba..takze to bude brat ako nieco velmi pozitivne.. z tvojej strany a vec je "vybavena"
7
@hniso ja mam vacsia, takze ja si s bromom budem rozumiet, on urcite s nami pojde dobrovolne, len si musis konecne spomenut kde hajzelbaba byva a ukazat nam to
@n0win myslis si, ze by nas odmietol?
@n0win myslis si, ze by nas odmietol?
9
@n0win0u @blacktears Ale treba spísať aj plán nejaký, alebo to budeme robiť len tak naostro? A moja amnézia sa dá zrejme prekonať jedine hypnózou a pochodením miest, kde som predtým bol
10
@hnisavica plan sa vyostri velmi rychlo, s tym si hlavu nerob.. ty zadovaz nejake maso, alebo nieco co mas otestovane na bromovi, ze mu to chuti prevelice.. a ja s blekotom zoberieme chlast pre teba a tvoju amneziu ( tyzden pred akciou si zoberies so sebou GPS a ked pojdes ku katarine, tak si das zaznamenat celu trasu - samozrejme budes ozraty zase predpokladam ) takto my budeme riesit cestu
11
16
@n0win no na to aby sme nasli potom katkin dom, ci hniso bude mat dve GPS? na jedno bude zaznamenavat on trasu ku babicke a na druhom ho budeme my sledovat aby nam neusiel?
alebo to zvladneme na tom jednom?
alebo to zvladneme na tom jednom?
17
@blekota vsetko zvladas na tom jednom gps, jeho polohu a samotnu trasu ulozi..cize vidime ako sa chodi ku katarinke, aj kde je

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute - 6
Obrázok od Kobra -
7 Na 90 percent to ma muž... - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
