

Pohoda
33 komentov
1
kosmiklove
12. 7.júla 2015 21:38
pohoda klídek tabáček
5
@kosmiklove tomu ver a teraz placem do vankusa ze sa vidime az o rok @PS102 Tak dakujeem ..
@vitocorleome tomu ver ale ak tak sa neda opisat ta atmoška čo zas bolaa
@vitocorleome tomu ver ale ak tak sa neda opisat ta atmoška čo zas bolaa
6
@method no tak pre mna bol najviac srop pohody die antword a lutujem ze som bola tak v strede a nie vpredu a potm este beardyman,lola marsh uplna topka skoroa rozplakala (vdobrom) a cocorosie aj ked hodinova masaz srdca neni az tak cool
11
no ak si bola na Sendreiovcoch s takými dvomi babami tak si to bola ty určite
15
23
@kolpo ten mensi to sa urcite stretneme na pohode som stretla vaetkych s ktorymi som sa mala stretnut a len tak random ..@prasaman este ze tak! ..@kosmiklove ta ja za to nemozem uz to nevnimam nejako.. len nemam rada ked mi niekto povie ze som moc vysoka.. ..@jozotraktorista ziadno take
24
Vsimni si že vždy ked ti niečo okomentujem si buď smutna alebo nastvata...asi je cas ta prestať komentovať...pre tvoje dobro
25
@kosmiklove newm ako si na to prisiel ze.som nastvana lebo niesom ,ale to asi preto ze ty do mna vkuse rypes tak prestan ryoat a mozes komentovat dalej
28
zato je vyste krpatí , je zle že ona je vysoka?... máš krásne nohy dievca "
30
@bejak a kolko to teda mas 178 ci 180,... tak ja mam 173 a to nie je vobec vela, ale vdaka takýmto pribrzdencov tiež niekedy maju blbé naražky aj ku mne... najradšej mam hlásky ,,mala vrtka, ..dobre varí ´´ ...ja by som nechcela mat menej ako 170.. praveže este by som brala aj 178, to su najlepsie postavy taky vysoke baby co maju.
31
@sisi092 asi 180 a mozno aj viaac newm ale vytaca ma ked mi povedia ze som mega vysoka ked niesom az tak vysoka poznam omnoho vyssie baby odomna ..joo tieo nsrazky trapne blbe bohaaaa
33
@sisi092 ee ja som pre nich tucna a niesom zaujiamva aj ked myslim si ze som vsak ta fotka mrška som fotila pre cosi take teda chcem ich poslat ale ci ma vyberi a ci to neni ofajč uvidime no_mouth:

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
