

Obrázok
12 komentov
1
obliviate
3. 7.júla 2014 19:36
dredy su pekne a vsetko ale mne by po chvilke ich nosenia urcite zacala chybat ta volnost vo vlasoch :p
2
@obliviate a možno by sa ti zapáčila tá váha a aké rôzne učesy a tak môžeš tvarovať vždy a všade dokonca aj bez gumičky!
4
@luc.ka mne áno a pochybujem.. vzhladom na to ako jej tie korene idú z hlavy a tie predné dva sú na 95% identické s mojimi pochybujem
5
nie lebo skusala som uz vela malych zapletancov a stacilo mi ich mat 5 minut na hlave a uz mi zavadzali
a s normalnymi vlasmi sa da tiez milion ucesov robit
a s normalnymi vlasmi sa da tiez milion ucesov robit
6
@obliviate ale hovorím vždy a všade a s dredmi to idep redsalen lahšie a napríklad taký drdol z vlasov nebdue nikdy tak epicky vyzerať ako s dredov a to si vezmi že ho urobíš do pár sekund no ale ty si vlasofil ťažko ťa presvedčím hlavne sa nikdy neostrihaj
7
ja som si najskor myslela, ze je to akoze tvoja fotka, a ten ksicht je tam prilepeny z nejakej inej to tych 95% ma zmylilo
8
@luc.ka bodajby som mal už také dlhé dredy :/ ešte dva roky inak oceňujem že ocenuješ krásu a jemnosť mojich rúk
10
@luc.ka dávno ale to s tymi foto začalo ked som sa raz z hotaru dohodol že urobime megaspam a ona bude pridávať len mužov a ja len holky.... a urobil som si celkom velku zbierku ktoru mam na externom disku takže občas čosik pridám
12
@luc.ka to som zobieral dávno..a inak ťažké to vôbec nieje 90% foto je z jednej stránky a len som ich vyklikal zaradom a jo niekedy fakt nič iné nemám a áno aj brigádujem

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
