

Praha - botanická záhrada
20 komentov
1
azizi
31. 7.júla 2022 22:05
Bleda som ako duch ale nevadi no
2
Tam som chcel ist, ale po zoo sme boli uz velmi vycerpani. Nabuduce, kef budem v Prahe urcite ju navstivim.
4
vidis to , ty si dokonaly rpiklad mojho vkusu na zeny. Pre mna si prirodzene pekna, taka nerdy girl (v dobrom zmysel)
9
@lenkaska1 @5 tuto na tejto fotke ma vidno najlepsie mam ju tu uz dlho » www.birdz.sk/azizi/obrazok/m...
11
Až sa stretneme, tak budeš vyššia ako ja. To len aby si s tým počítala, aby si neočakávala, že som nejaký vysoký..
13
@12 Tak vieš, chudí ľudia vždy vyzerajú byť vysokí. Napríklad ja som presný opak, čo keď ma z diaľky vidíš, tak nič, a potom k tebe prídem a akosi... som vyššia než by človek povedal.
14
@azizi @12 tak vidím, že máš dlhé nohy, dlhšie ako ja a aj ruky, ale možno to robí iba tá chudosť ako už bolo povedané. Však uvidíme, sám som zvedavý.
17
@varlatan @kobra Mame sa stretnut aj viaceri, ale ja este vobec ani neviem, ci mi to niekedy vyde, lebo zijem v Prahe a na Slovensko takmer vobec nechodim
19
@varlatan @15 to sú stretávky, ale tento mesiac vyzerá dobre na stretnutia s birdzákmi a teším sa. Verím, že v podobne dobrom štýle a dojme budú prebiehať aj ďalšie stretnutia.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ -
3 It's that time again... toto... - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...