

pôvab!
24 komentov
1
foolwithalargeb
8. 5.mája 2014 23:11
Kde?
10
juj jake vyzehlene vlasky
a ako, ja by som to pôvabom práve tiež nenazvala,ale ak sa to tak zda tebe,budiš
a ako, ja by som to pôvabom práve tiež nenazvala,ale ak sa to tak zda tebe,budiš
13
málo báb je takto pekných aj pri úškrne
vďaka bohu za internet, kde ju dokáže 6 ľudí po sebe zvoziť pod čiernu zem len tak smekám klobúk
vďaka bohu za internet, kde ju dokáže 6 ľudí po sebe zvoziť pod čiernu zem len tak smekám klobúk
15
kriste, je tu neviem kolko nechutnych bab, z ktorych sa idete priam posrat, pritom nie su o nic lepsie jak tuto na fotke
fotka je sice obycajna, nekvalitna, ale dievca celkom sympaticke a nevidim dovod na podobne komentare...
fotka je sice obycajna, nekvalitna, ale dievca celkom sympaticke a nevidim dovod na podobne komentare...
16
ja som svojim komentárom nechcela urazit tuto slečnu na obrazku, ved nie je škareda, len mi udreli do oci tie vlasy a len mi prišiel osobne popis na tuto fotku že "povab" trošku scestny, to je moj nazor.
18
@attis ved oki oki, ked sa to tebe tak javi,tak je všetko v poriadku.
Ma pekne črty tváre a viem si ju predstaviť aj v pôvabnejšom oblečení a póze, ale ako som povedala, podla mna to dievča škarede nie je.
Ma pekne črty tváre a viem si ju predstaviť aj v pôvabnejšom oblečení a póze, ale ako som povedala, podla mna to dievča škarede nie je.
20
@montgomery ,začínaš pedofíliou? heh,nedaj sa vysmiať,mne pripomenula táto fotka @zelenookarysavka-u.
21
vadia mi strasne tie dvere vzadu, blesk ak je to ono alebo co to je... a uhol je strasny a este oci sa nachadzaju podla mna v zlej casti fotky, odhliadnuc od slecny

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.