

"výťahové avantúry"-aneb ótfitová kompilácia, sezóna leto/jeseň 2019
14 komentov
1
robinsonleon
2. 11.novembra 2019 15:37
A chodila si sa prezliekať domov alebo priamo vo výťahu ?
3
Všetky outfity ti pristanú by si vyzerala úžasne snád aj vo vreci
Ak by si si to náhodou chcela vyskúšať, máme v pivnici pár vriec od zemiakov, môžem ti doniesť a nafotíme pár fotečiek
Ak by si si to náhodou chcela vyskúšať, máme v pivnici pár vriec od zemiakov, môžem ti doniesť a nafotíme pár fotečiek
7
@robinsonleon chodila som sa prezliekať do druhého výťahu, lebo ten je väčší..
@petushiq18 zara, asi 3 roky dozadu ale
@riddler lol, dakujem asi
@petushiq18 zara, asi 3 roky dozadu ale
@riddler lol, dakujem asi
9
@elkiller bezne chodis v plavkach do prace?
Inac mega popici, mas skvely styl a krasne sa obliekas a tvoje vlasy su uplne omfg.
Inac mega popici, mas skvely styl a krasne sa obliekas a tvoje vlasy su uplne omfg.
12
@staphylococcus ty si taka mila všade na mna, dakujem hento @8 som zobrala ako joke
@wistingher u kadernika som bola medzi 4. a 5. fotkou a potom už nie, a je to chronologicky
@wistingher u kadernika som bola medzi 4. a 5. fotkou a potom už nie, a je to chronologicky

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra