

Na povinnom predmete robíme ako projekt 30-sekundový 3D animovaný film, na konci novembra sme mali poslať scenár a toto poslal spolužiak Poprosila som ho, aby mi povolil šíriť to


Na povinnom predmete robíme ako projekt 30-sekundový 3D animovaný film, na konci novembra sme mali poslať scenár a toto poslal spolužiak Poprosila som ho, aby mi povolil šíriť to
14 komentov
1
decay
19. 12.decembra 2011 17:13
haha tak to keby u nas odovzdal tak by mu to asi ani nezobrali
3
@decay však mu to aj vrátila na prerobenie ale z väčšej časti asi preto, lebo to nepatrilo ani do jednej z možných kategórií - propagácia fakulty/nejakého predmetu, niečo súvisiace s našou diplomovou prácou alebo vizualizácia nejakého algoritmu, na čo sa on vyjadril, že akákoľvek dobrá práca by bola predsa propagáciou fakulty
@mielikki hej a asi 3krát radšej nič nesľuboval
@mielikki hej a asi 3krát radšej nič nesľuboval
4
potesi
ja by som uz hlavne preto, ze ak by mi povedal, ze toto je "scenar", tak by som mu to asi obuchala o hlavu
ja by som uz hlavne preto, ze ak by mi povedal, ze toto je "scenar", tak by som mu to asi obuchala o hlavu
6
jeejda strucny scenar teda ale vystizny DDD
a to na akú školu chodíte ?
a to na akú školu chodíte ?
9
Inak, asi by som ešte mala doložiť, že autor je členom Študentskej komory akademického senátu
10
inak aja mam tkae este z prveho orcnika sme robili takyto filmicek lae tobolo take porno taky zacaj znasilnoval ludi

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...