

10 komentov
1
metalabby
29. 10.októbra 2010 21:38
ňuňu ... ten menší je zlatunký
3
prečo krt?? náš u starkej je ťapo a predtým bol bundáš ale napr viktorov sa jeden volá Dolár
4
@metalabby neviem proste sme ho tak zacali volat takyto maly je uz rok a uz asi nenarastie.. Dolar je originalne
5
ani neviem všetky mená jeho psov...viem, že má ešte peggy a artura a tí sú takí rady ked ma vidia a dolár a potom už neviem
ale náš pes sa raz bude volať Jim a cica bude Pam
ale náš pes sa raz bude volať Jim a cica bude Pam
8
@66janica6 no dvoch má takých čo chodia po dvore a potom nejakých takých malých troch
@marosko81 náš má len dva a pol roka tak snád ešte to šidlo s nami bude nejakú chvilu
@marosko81 náš má len dva a pol roka tak snád ešte to šidlo s nami bude nejakú chvilu
10
janka, ešte som zabudla že ano podla Morrisona a Courson zatial je len levík Jimi a cica je asi Sleepy (chúda malá nemá meno )
@marosko81 čo sme mali predtým tak mal tiež nejakých 10 rokov ale už bol len starý a trápil sa...
@marosko81 čo sme mali predtým tak mal tiež nejakých 10 rokov ale už bol len starý a trápil sa...

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
8 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
