

12 komentov
1
husky
12. 1.januára 2011 16:57
wo co go here?
4
@husky to bol pokus o ironicky face proste neviem, nechcela som sa fotit len tak..
@n0win0u ty ma uz zacinas srat
@n0win0u ty ma uz zacinas srat
5
jaaa ? preco ?
inac @blekota nechcem ta kritizovat cez skuskove, ale sak ty uz ani gramatiku nevies kamaride..
inac @blekota nechcem ta kritizovat cez skuskove, ale sak ty uz ani gramatiku nevies kamaride..
6
@nowo ved ja gramatiku teraz ani nepotrebujem, ale som si vedomy svojich chyb tu v predchadzajucom prispevku
a este okrem toho som v cesku a oni nevedia slovensku gramatiku a na ustnej skuske je mi aj tak na dve veci, ale ani tak ma to neospravedlnuje v pisani takych hrubiek, hlboko sa ospravedlnujem
a este okrem toho som v cesku a oni nevedia slovensku gramatiku a na ustnej skuske je mi aj tak na dve veci, ale ani tak ma to neospravedlnuje v pisani takych hrubiek, hlboko sa ospravedlnujem
7
@n0win0u davaj na Janku bacha, ona je nebezpecna aj ked sa nezda predsa len vyska a vaha vedia klamat...telom
8
@blekota bolo ti odpustene, lutujes svoje chyby..
@husky ako nechcem tuna janku podcenovat, ale neviem ci by zrovna MNOU pohla ako pises, vyska a vaha vedia klamat, ale nemusia
@husky ako nechcem tuna janku podcenovat, ale neviem ci by zrovna MNOU pohla ako pises, vyska a vaha vedia klamat, ale nemusia
9
@husky ano eričku presne ako pises..treba davat bacha na mna a hlavne neprovokovat
@n0win0u neviem, len tak
@n0win0u neviem, len tak
11
takúto fotku som aj ja raz mala. je to super hentak si oči ťahať, že?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
