

Obrázok
30 komentov
1
johnysheek
17. 12.decembra 2010 23:47
toto myslim patri do kategorie urazlive..
6
sa hanbi ty štetka jedna ja byt ortodocným krestanom tak ti spravim nieco
13
Karpina ma jednu dost vystiznu pesnicku vola sa Katolicky kňazi
17
@vreskot000 kebyze si ortodoxny krestan tak im to odpustis... to by mal pravy veriaci IMHo robit... odpustat...
vacsina "veriacich" su len povrchni a pachaju horsie veci ako ateisti...
k obrazku, kolkokrat uz bolo hovorene o tom ze knazi zneuzivali deti?
BTw pobavil... beriem ho to co to je, obrazok co ma pobavit....
vacsina "veriacich" su len povrchni a pachaju horsie veci ako ateisti...
k obrazku, kolkokrat uz bolo hovorene o tom ze knazi zneuzivali deti?
BTw pobavil... beriem ho to co to je, obrazok co ma pobavit....
18
@veryhappyhippo "vacsina" chlape.. premyslaj ked pises...
@janica.. nie si keby si bola riesila by si ine veci..
@janica.. nie si keby si bola riesila by si ine veci..
23
@veryhappyhippo to myslis vazne ze si myslis ze som ti vytykal diakritiku?
nedoslo ti ze mozno slo o zmysel toho co si napisal..
lol.. ludia.. ja som asi uz fakt pristary..
@66janica6 nechcem spochybnovat tvoj herecky a iny talent.. ale su veci, ktore proste nezakryjes a s tvojim pristupom resp ako ta poznam si nim urcite nie v zmysle akom sa to bezne chape
nedoslo ti ze mozno slo o zmysel toho co si napisal..
lol.. ludia.. ja som asi uz fakt pristary..
@66janica6 nechcem spochybnovat tvoj herecky a iny talent.. ale su veci, ktore proste nezakryjes a s tvojim pristupom resp ako ta poznam si nim urcite nie v zmysle akom sa to bezne chape
25
26
@veryhappyhippo aj ty si na birdzi, takze mozes vediet ze nie ja
@janica.. v tom pripade plati vyssie spomenute
@janica.. v tom pripade plati vyssie spomenute
28
@sarah_whiteflower su veci ktore mi nepridu smiesne asi tak ako keby si niekto robil srandu z tvojich blizkych resp z celej tvojej familie na zaklade cinu jedneho vzdialene pribuzneho ..
uz nehovoriac o tom ze mi je smutno z toho, ze su ludia tak povrchni.. ako moze clovek ktory berie kuse nepresne az nepravdive informacie potom kritizovat hocikoho ze robi nieco zle?
a to ze poviem "ved je to vtip" mne to skor pride do placu.. ako ten cin, tak i to ze niekto je natolko ubohy ze si z toho robi "vtip" a zvysok ho za to este "oslavuje"
uz nehovoriac o tom ze mi je smutno z toho, ze su ludia tak povrchni.. ako moze clovek ktory berie kuse nepresne az nepravdive informacie potom kritizovat hocikoho ze robi nieco zle?
a to ze poviem "ved je to vtip" mne to skor pride do placu.. ako ten cin, tak i to ze niekto je natolko ubohy ze si z toho robi "vtip" a zvysok ho za to este "oslavuje"

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

